Skocz do zawartości

Dziwne konstrukcje latajace


Ja-Jacek

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W sumie to nie wiem do czego był poprzedni post, ale muszę powiedzieć, że jestem wielkim zwolennikiem "latających eksperymentów". Naprawdę, ludzie mają niesamowite pomysły... a najlepsze w tych pomysłach jest to, że one latają.

I tu małe OT. Wie ktoś czy w Polsce są gdziej jakieś zawody na takie "dziwne latadła" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem do czego był poprzedni post

 

a z tąd http://pfmrc.eu/viewtopic.php?p=177091&sid=9295e29c43d431804376f9bffac8e228#177091

 

w modelarzu 10/2008 był o nim artykuł i o jego wyważeniu :)

 

Wie ktoś czy w Polsce są gdziej jakieś zawody na takie "dziwne latadła" ??

 

pisali że 14 i 15 czerwca na zawody w Czarnej Białostockiej zaprezentowany będzie rumcajs - wodnosamolot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Poprzedni post dotyczyl zawodow w Czarnej Bialostockiej/Wodnosamolotow/ A jesli chodzi o latajace dziwadla to mam nastepne Obrazek

Ja-Jacek

 

czy ja dobrze widze z tą baba jagą to nie jest może Hirek z głogowa ? bo pamiętam że miał wlasnie taką jagę w domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.