Skocz do zawartości

Samolocik na wakacje


piotrek.co

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
myślalem o ESA ale nawet on za duzy :? a wlasie taki model nie jest drogi :P najlepiej zebi mial skladane skrzydła :D

A co za problem zabrac model tam - niezlozony - polatac i przed powrotem po prostu "odkleic" skrzydlo i stateczniki ? - ja robie tak.

Kleje model przed lataniem (w domu co prawda ;) )

Latam

Zbieram czesci do reklamowki

Jade do domu i sklejam z powrotem...

Proscizna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mozna kupic teraz oblatać w krakowie, rozłozyc,

No jakbys sie naprawde chcial bawic - to mozesz wkleic nakredki w kadlub - skrzydlo wzmoznic kawalkiem sklejeczki i uzywac srub nylonowych...

Ale to przerost formy nad trescia - skladasz tradycyjnie, oblatujesz, walisz w ziemie - i sie samo rozklada...

Ja tak mialem ze swoim ESA ze 3 tyg. temu - zbudowalem lekko na hale i z powodu zacmienia umyslu - uzylem CA do depronu :roll: - test na zewnatrz - mocne przyziemienie (za silny wiatr na 159 gram byl) statecznik po prostu sie odlaczyl ...prawie jakby niesklejony byl...

Tylko dodam, ze braklo mi pozniej tego kleju na budowe czegos innego :evil: i musialem dokupywac - przeszla mi ochota na klejenie i model od tego czasu nieskonczony :oops: ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę bez sensu się pytasz co kupić, skoro tak na prawdę doskonale wiesz co chcesz. Moim zdaniem na wakacje DLG jest idealny. Baterie ładują się bardzo krótko, a loty mogą trwać ile masz siły w rękach. Ale oczywiście nie każdy lubi szybowce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
ja np. pierwsze co biore do reki to szybowce i p-51 mustangi (na razie mam szybowiec) ale zostaje gorno plat (gumka i wtyczka)

apropo ma ktos moze plany do owego mustanga?

sry pisze z psp

 

Otwieramy dział "Plany" i szukamy, szukamy, szukamy... Sam przyklejony temat

http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=13551

To drzwi do tysięcy planów modelarskich. Dlaczego masz taką awersję do szukania i czytania tego, co już jest? :roll:

 

Tylko tutaj:

http://www.profili2.com/eng/plans.asp

Po wpisaniu hasła "mustang" w pole "by name" masz kilka różnychych konstrukcji.

Oj, zbierasz na klapsa, zbierasz :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.