Skocz do zawartości

Mustang P51D - czyli jak poskromić bestie.


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

@Tomek: właśnie wyciąłem części kadłuba, jutro po szkole zrobie wręgi, i może zlepie boki kadłuba z wręgami.

 

 

Pozdrawiam, Bartek.

 

EDIT: Jest jeszcze górny keson lewego skrzydła! A teraz z pokorą przyznaje że zbłaźniłem się w wątku o Cessnie że keson musi być u góry i dołu :oops: , wstydzę się. Sam nie zrobie u dołu bo to będzie troche problem i spora waga się zapowiada. Najgorsze jest to że będę musiał doklejać nakładki 1,5mmX1,5mm na żebra. Ale damy rade! :D

 

Przypominam że Mustanga do wzięcia! Chętnych proszę o kontakt via PM, podam przewidywaną cenę! :D

 

Jeszcze raz pozdrawiam, Bartek. :D

 

 

EDIT2: Możliwe że będę miał laminatowy kadłub do szybowca (1,5m - 1,8m) do sprzedania. Poszpachlowany, na życzenie pomalowany. Jak będę coś więcej wiedział dam ogłoszenie w giełdzie. Jak ktoś chce fotke to moge podrzucić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie tajemnica, za nie oklejonego bo tylko takiego sprzedam (nie nawidze oklejać folią nie zbyt mi to idz :evil: ) bedzie chyba koło 100 zł.

 

Zobacze jeszcze jak to wyjdzie materiałowo.

 

Najlepiej jakby się już się chętny znalazł to byłoby mi łatwiej robić coś takiego jak ustalanie miejsca serw i takie tam rożne :roll:

 

 

Pozdro, Bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.