Skocz do zawartości

Endurance REAKTYWACJA !! :D


elektron

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

No, No całkiem ładnie. Kurcze dlaczego nie mogę przekonać się do „motylka”. :D

Widzę zawiaski na lotkach, ja przy swoim Sweet’cie zastosowałem zwykłą tasiemkę biurową. Całkiem dobrze trzyma i szparki nie mam :P . Udanych lotów, powiedz jaka jest obecna waga ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mnie na laminat nie stac. Ale dostalem 3 prace :D - w sumie 5h dziennie (w 3 prach) wiec kasa pewnie zadniedlugo sie pojawi.

Model z wyposazeniem : 2xconrad, 1xtower pro 3010, dynam 18A, silnik 2xcd i przekladania, pakiet 1550 3s, oraz rex5 wazy 715g (rozp1.6m)

 

Niewiem czy warto zrobic klapolotki ?? - model zawsze byl szybki.

 

A dla Mallina - Profil SD 7037 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Kraksa - urwany snap - model w glebie po skrzydlo - poalmany przod kadluba.

2.Kraksa - przegiecie z predkoscia - skasowane tryby od serwa - nadlamany statecznik

3.Kraksa - nauka brata latania - korkociag z 300 m ( nie widzialem po godzienie lotow mayslalem ze juz potrafi) - drzewo - konar do polowy centro(przeszlo przez keson), Polamamy kadlub (dziwne).

 

Po ostatenij naprawie model zdfecydowanie przytyl ale moze przez to bedzie krecil jeszcze lepsza akro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim elektro..... Miksu z wysokością nie polecam...

 

Nie podajesz konkretnie jaki masz model. Jak i czy w ogóle miksować klapy z wysokością zależne jest od modelu. Z Twojej odpowiedzi wnioskować można iż nie polecasz tego miksu w ogóle. Niestety taka rada jest radą bardzo błędną :) :)

 

Ładnie Ci wyszedł ten Edurance Elektron :) Z tego co opowiadałeś to kupa wiórów wcześniej z tego była :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, jaki model? Dwa posty wyżej. :D

Miksowanie klap z wysokością jest uzależnione od modelu a szczególnie od profilu płata i to się zgadza, są profile gdzie w ogóle nie zaleca się klap czy klapolotek. Co do miksowania klapolotek z wysokością mam mieszane uczucia. Zachowanie modelu podczas wolnego lotu jest bardzo uzależniona od panujących warunków, co i tak powoduje reakcje na ster. W moim modelu (profil MH32) przy klapolotkach ma tendencję do wznoszenia się, ale to nie jest reguła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.