Skocz do zawartości

T-Dancer motoszybowiec


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość slawekmod

Dostałem wycenę cięcia, zrobiłem kalkulację kosztów materiałów i całość wygląda dość atrakcyjnie. Prócz tego co ująłem w kalkulacji będę potrzebował 16 zawiasów, 4 dźwignie sterowe, dwa bowdeny, 4x nakrętka M4 kłowa + śruba poliamidowa i dwie rurki węglowe 8mm i 5mm po 500mm (te średnice są akurat tanie) Jak się uda to pod koniec tygodnia zlecę cięcie próbnej sztuki. sam montaż powinien zająć nie więcej jak 2-3 dni. Zobaczymy jak to wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Zamówiłem cięcie siedmiu modeli ( sześciu kolegów zapragnęło prototypu) . Część z tych zamówień to prawie kompletne modele. Relacja z budowy mojego modelu zostanie zamieszczona w osobnym temacie. Jestem bardzo ciekawy jak to będzie wyglądało w realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Przyszły wycinanki z www.barwyreklamy.pl , jakość cięcia jak zawsze u p.Andrzeja- rewelacyjna. Sam model nazwałem Proxima ADW, żeby nie było że to nawiązanie do innych modeli szybowców bo akurat z nimi mój motoszybowiec nie ma nic wspólnego. ADW to skrót od mojej strony i zarazem firmy ( nie związanej z modelami) Tak czy siak wycinanki wyglądają tak jak na zdjęciu. Relacja z budowy ze zdjęciami będzie w osobnym temacie a zdjęcia w wysokiej rozdzielczości na mojej stronie (pfmrc niestety zmniejsza dość znacznie zdjęcia w stosunku do oryginałów) Żeby nie faworyzować żadnego z for ani nie chcąc być posądzanym o reklamę relacja będzie prowadzona równolegle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.