Skocz do zawartości

Prezent model na uwięzi pt."Akrobat"


Stanisław

Rekomendowane odpowiedzi

Docieranie silników OS serii SX - FX i AX OS

Docieranie silników ABC MVVS i OS serii LA

To są przetłumaczone instrukcje OS i MVVS.

Swoje MVVS-y (wersja z gaźnikiem C/L) docierałem tym sposobem i nie wiem ile jest w tym zasługi dobrego dotarcia ale silniczki spisują się naprawdę bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość Anonymous

Wypadek z ciężarkiem powinien Ci dać do myślenia.

Loty modelem trzeba przeprowadzać ze szczególnym uwzględnieniem warunków bezpieczeństwa traktując wszystkich (przypadkowych przechodniów i obserwatorów) jako potencjalnych samobójców, którzy w najmniej spodziewanym momencie wejdą do kręgu!!

Najlepiej latać na terenie ogrodzonym i specjalnie do tego celu przeznaczonym, a jeśli jest to niemożliwe to radziłbym zabrać ze sobą co najmniej dwóch pomocników, którzy w trakcie latania zapewnią bezpieczeństwo pilnując żeby nikt nie wlazł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów

Poruszyłem chyba niezły temat odnośnie docierania silników. Przeczytałem Twoje tłumaczenie i jestem pod wielkim wrażeniem roboty którą wykonałeś okazuje się że nie tylko dla mnie. Tak naprawdę to istnieje potrzeba że by instrukcje docierania były w języku polskim skoro jest u nas rynek zbytu na silniki-niestety nie spotkałem się jeszcze z instrukcją czy to dotyczącą silników czy też innych modelarskich rzeczy w języku polskim (jest czeski, chiński, niemiecki, francuski a nawet rosyjski ale polskiego nie uświadczysz)-może klienci wymogą coś w tym względzie na dystrybutorach. Bardzo Ci dziękuję za tłumaczenie bo nie znam angielskiego a te instrukcje będą mi bardzo pomocne. W przeszłości co prawda uruchamiałem silniki ale były to JENY albo ruskie takie "gniotsa nie łamiotsa" a po tej instrukcji OS-a widzę że nic z tamtej wiedzy mi się nie przyda i trzeba dokładnie zgodnie z instrukcją postępować bo można od razu zrobić złom z nowego OS-a :roll:

Pozdrawiam Stanisław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem Twoje tłumaczenie i jestem pod wielkim wrażeniem roboty którą wykonałeś

Z twojego postu wynika że przypisałeś mi zasługi za tłumaczenie instrukcji. Chciałbym sprostować że moje są tylko linki a autorem tłumaczenia jest widoczny na avatarze

zbieg.jpg

Marek vel Zbieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.