Skocz do zawartości

Model firmy COOBRA


ECO400

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli w złym dziale proszę Moderatora o przeniesienie.

 

 

Witam.

Wte wakacje zamierzam kupić model do lotów 3D. Zainteresowały mnie modele firmy COOBRA ponieważ są akurat dostępne no i są tanie w porównaniu do modeli innych firm np. Hangar 9 czy TM.

Zainteresowały mnie te modele:

82295343_1.jpg

http://www.rcworld.pl/product-pol-82295343-Samolot-Yak-54-3D.html

 

Długość: 1330mm

Ilość kanałów: 4

Optymalny silnik: 6,5cm3/ 8cm3

Rozpiętość skrzydeł: 1420mm

Waga do lotu: 2400g

 

 

82295345_1.jpg

http://www.rcworld.pl/product-pol-82295345-Samolot-Zlin-50-Sport.html

 

Długość: 1100mm

Ilość kanałów: 4

Optymalny silnik: 6,5cm3 - 8cm3

Rozpiętość skrzydeł: 1420mm

Waga do lotu: 2500g

 

 

 

82295322_1.jpg

http://www.rcworld.pl/product-pol-82295322-Samolot-Cap-232-46.html

 

Długość: 1500mm

Ilość kanałów: 4

Optymalny silnik: 6,5cm3 - 8cm3

Rozpiętość skrzydeł: 1400mm

Waga do lotu: 2750g

 

 

Najbardziej podoba mi się ten YAK 54, ale wolał bym kupić model który lata stabilnie i przewidywalnie, niż taki co ładnie wygląd a lata jak cegła (CMPro)

 

Ewentualnie może polecicie mi jakiś model tak w granicach 450zł i pod silnik nie większy niż 10cm3 2T :?: Będzie to mój 2 model do 3D - wcześniej i obecnie latam modelem Blade 3D z FreeAir (waga do lotu 220g)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Moderatorzy nie będą sprzątać cały czas po Tobie.

o przepraszam ale to dopiero pierwszy post jaki kiedykolwiek ktoś z moderatorów przeniósł do innego działu. A poza tym wyraźnie napisałem że nie jestem pewien czy umieściłem go w dobrym dziale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem nad tym samym dylematem, z tym że celowałem w Sukhoja SS / Yaka z Top Model. Modele 1,5m

 

ale zwycięzył rozum, wybrałem Acromastera, bo wytrzymały i służy do doskonalenia 3d bez stresu o kupę kasy w modelu i konstrukcję balsową...

wcześniej myślałem inaczej, chciałem mieć większy model, który wygląda PROFESJONALNIE, nie rozważałem jednak sytuacji w której gacie będą mokre od stresu przy lataniu (bo "miszczem" to nie jestem, a latać lubię nisko nad ziemią) :)

 

teraz AM, potem jeśli coś będzie to balsiak.

 

A elektryki są naprawdę fajne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co jeszcze robi ta benzyna w nim wez ja sprzedaj najlepiej bo to jedno z najwiekszych nieporozumien na tym forum model 1,4m z silnikiem ważącym ponad kilo :? .4takt 15ccm to idealny silnik do tego modelu

 

Znalazłe tą benzynę

 

Silnik 896g

Tłumik 90g

Układ zapłonowy 126g

Razem 1102g

i pakiet na zapłon kolejne 100g to daje Ci 1202g to jest waga silnika w modelu 2m a nawet wiecej możesz zapomniec, że ten model bedzie latac 3D teraz to jest pocisk o nazwie Edge 540

 

Stałem nad tym samym dylematem, z tym że celowałem w Sukhoja SS / Yaka z Top Model. Modele 1,5m

 

ale zwycięzył rozum, wybrałem Acromastera, bo wytrzymały i służy do doskonalenia 3d bez stresu o kupę kasy w modelu i konstrukcję balsową...

wcześniej myślałem inaczej, chciałem mieć większy model, który wygląda PROFESJONALNIE, nie rozważałem jednak sytuacji w której gacie będą mokre od stresu przy lataniu (bo "miszczem" to nie jestem, a latać lubię nisko nad ziemią) :)

 

teraz AM, potem jeśli coś będzie to balsiak.

 

A elektryki są naprawdę fajne :D

 

Tyle, że Acromaster to mały pizdz*k który zachowuje sie w powietrzu jak gazeta i przechodząc na wiekszy model będziesz od nowa trenowac latanie 3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co jeszcze robi ta benzyna w nim wez ja sprzedaj najlepiej bo to jedno z najwiekszych nieporozumien na tym forum model 1,4m z silnikiem ważącym ponad kilo :? .4takt 15ccm to idealny silnik do tego modelu

 

Znalazłe tą benzynę

 

Silnik 896g

Tłumik 90g

Układ zapłonowy 126g

Razem 1102g

i pakiet na zapłon kolejne 100g to daje Ci 1202g to jest waga silnika w modelu 2m a nawet wiecej możesz zapomniec, że ten model bedzie latac 3D teraz to jest pocisk o nazwie Edge 540

rozważam jeszcze kupno OS Max-a 55AX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.