Skocz do zawartości

Platte


Pawel_W

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś miał miejsce oblot nowego Tatowego skrzydła. Skrzydełko o nazwie Platte, konstrukcji styropianowej krytej taśmą i oracalem, wzmazniane rovingiem i taśmą (siatką) szklaną. Profil MH45, rozp. 124cm. Nerwowe jak nie wiem :)

 

Model jest bardzo dobry, ale na silne warunki. Lataliśmy na krótkim i dość niskim zboczu, przy wietrze 4-6 m/s. Ten model jest ZDECYDOWANIE na bardzo mocny wiatr. Szybki, zwrotny, ale nie nadaje się na słaby wiatr. Model wymaga jeszcze dopracowania i dokładnego wyregulowania (większe wychylenia lotek, często mimo max wychylenia reakcja była słaba). Musimy jeszcze się trochę pobawić ustawieniami w nowym MX-16 :)

 

Jeśli ktoś wie, jak wstawić film *.MOV na forum, niech mi napisze to filmik wrzucę :)

 

 

77dc93cff91bb47a.jpg

 

 

9613fb4488d3369f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ogólnie, to to skrzydło ni cholery nie reagowało na lotki, jak już się pochyliło to leciało jak głupie. Dletego musimy poprawić ustawienia w radiu. Profiul podałem - MH45. Waga? A nie wiem, zważę to powiem :D

 

Kolejne będzie takie: profil 8%, leciutkie, na słabszy wiatr, równie zwrotne i szybkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.