Skocz do zawartości

Witam kolegów z Forum


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowym członkiem tego Forum.Od przeszło 35 lat interesuję się modelarstwem.

Zaczęło się os kartonówek potem A1 i gumówki,aż do modeli na uwięzi tj F2B i F4B.Kupę lat z Ryśkiem Kazibutem prowadziliśmy modelarnię na lotnisku Muchowiec-obecnie prowadzę dwie modelarnie w Będzinie i Grodżcu o profilu samochodowo-lotniczym.Dzięki namowom kolegów powracam do latania RC-rozpocząłem budowę giganta -modelu szybowca Komar-49.Mam zamiar zamieścić na tym Forum foto-relację z budowy.Dziś puknęło mi 49 lat i przy tej okazji życzenia z tego samego powodu dla Heńka Sokołowskiego-powód ten sam.Obecnie mieszkam w Sosnowcu :D:D:D Miło mi dołączyć do Waszego grona :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Kolegę mojego Kolegi! A ponieważ obaj macie urodziny, to zespołowo życzę wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności. Życze udanej realizacji wszystkich planów związanych z budową i lataniem modelami, szczególnie teraz na tym Waszym nowym i ogromniastym lotnisku. Sobie życzę szybkiego z Wami spotkania na tym obiekcie, na wspólnym "polataniu". Jeszcze raz wszystkiego najlepszego! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w naszym gronie!

Miło że przybył jeszcze jeden rówieśnik, na dodatek taki co lubi szybowce, na dodatek makiety, na dodatek Komara.

Jak go pokażesz na forum to się dorzuci parę zdjęć innych Komarów. Ciekawi mnie jak duży ma być ten Twój?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za złożone życzenia od kolegów z Forum.Miło mi widzieć Ciebie ponownie Janku-również pozdrawiam.Dziś poprawialiśmy ze Staszkiem Szczęśniakiem regulamin na nasze lotnisko-teraz już powinno być "wporzo" :D jak mówią nasze dzieci.... :D:D:D

Heńku jak się obrobię to wkleję zdjęcia,które robiłem wczoraj z pokładu Cessny -172 :D:D Proszę o cierpliwość-napiszę najpóżniej w przyszłym tygodniu :rotfl: :rotfl: Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam!!!

Lepiej późno niż wcale i dlatego zechciej przyjąć ode mnie spóźnione urodzinowe życzenia wszystkiego co dobre w każdej dziedzinie życia, dużo zdrowia i wychowania wielu modelarzy. Wystarczyło dwa dni nie zaglądać na Forum, a tu taka miła niespodzianka. Jeszcze raz witam Sąsiada zza miedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.