Skocz do zawartości

Szybowiec ELIXIR 3,2m - na otarcie łez :D


motyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

no mocno sie zastanawiam nad opisami :(

 

 

Szydło takei że nic do siebie nie pasuje, szpary szczeliny itp. Mało tego złego to jeszce założenia konstrukcyjne sa do :ass: Serwo wysokości schowane w stateczniku wszystko pięknie tylko przy takim układzie dźwignia musi byc krótka, a ruch statecznika znacznie mniejszy niż zakłąda instrukcja :(

 

 

Musze jeszce raz przestudiowac instrukcje i teraz mając sprawna MC-19 sprawdze jak dzieła to serow i ile ° się wychyla statecznik więc się rozwiąze co z czym i dlaczego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tOMKU DOKłADNIE :ass:

 

Ale nie z powodu braku modelu:( W tym roku nie było zimy, a brat czeka na zrobienie instalacji w domku. Obiecałęm mu właśnie długi weekend.

 

Jestem jak ten koń co mu w dwa żłoby dano. Ale nie wypada aby brat płacił jakiemuś człowiekowi za zrobienie instalacji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wierze zeby to wytrzymalo :]

Tez mam kolek i bagnet i teraz mysle co tu zrobic zeby polaczyc skrzyda do lotu, zeby je latwo mozna bylo podzielic do transportu i zeby to wszystko jeszcze ladnie wygladalo.:)

Kolega Boogie podpowiedzial mi o magnesach - co o tym sadzisz?

Jak na pierwszy rzut oka to nie jest taki glupi pomysl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym momencie podpowiedzialem to, co z reguly widzialem- tasme klejaca. Dosc czesto spotykany patent. Potem zaproponowalem magnesy. W Internecie byla opisana katana 1,4m, ktora miala wlasnie zabezpieczenie w postaci magnesow i dzialalo mimo ostrych manewrow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze zeby to wytrzymalo :]

 

Nie masz na imię TOMASZ ?? Coś taki nie wierny ??

 

Skrzydło w szybowcu termicznym nie pracuje na rozsuwanie a na gięcie :D Tak pisał Boogie taśma izolacyjna jest w zupełności wystarczająca a jaką ona ma wytrzymałość na ściąganie- ślizganie ??

 

Wtyczka MPX trzyma tylko na wysunięcie skrzydła i jest to w 100% wystarczające. Reszte przenosi bagnet

 

podpowiedzial mi o magnesach - co o tym sadzisz?

 

Szkoda wagi, skoro wtyczka wystarcza a i tak musi tam być :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzydło w szybowcu termicznym nie pracuje na rozsuwanie a na gięcie
ale w obie strony. A jakie jest tego działanie na rozsuwanie - pewnie kiedyś się sam przekonasz.
Wtyczka MPX trzyma tylko na wysunięcie skrzydła i jest to w 100% wystarczające.
Obyś miał dużo szczęścia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.