Skocz do zawartości

TOTO-4 (vel.Akro 400) - uwaga depron


Motylasty

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie udało mi się zmontować jakowyś filmik z latania ToTem-4.

Na taśmie uwieczniłem kilka wypadów z modelem.

Jakość filmu - cóż używam amatorskiej kamery cyfrowej, stąd i jakość amatorska, pracuję nad tym problemem, a właściwie nad jakimś steadycamem, który niwelowałby drgania kamery na dużych zbliżeniach.

Film waży 18 Mb, trwa ok 7 minut. Jeśli ktoś chętny do obejrzenia, to brać popcorn, colę i na fotele :). Wszelkie uwagi mile widziane.

 

TOTO-4 W POWIETRZU

 

Krytykom filmowym wstęp zakazany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
A plany Tego Czegoś chętnie zobaczę a moze raczka zaswędzi...

jeśli chodzi o plany to , no właśnie to najgorsza rzecz, bo ich nie ma. Co prawda dawno obiecałem że je narysuję, ale jakoś tak, no sorry.

Mój model powstał w ten sposób, że wydrukowałem plany acro-400 i ... zacząłem go robić z depronu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Motylasty robiłeś z planów pdf czy corela ?? Skalowałeś jakoś ten model czy czyste plany bez skalowania to były ? Ja robiłem z pdfa bez żadnego skalowania i wyszło mi 80cm :P (i tak pięknie śmiga :wink:)

 

Edit:// @Motylasty, przeczytałem jeszcze raz Twój post i załapałem, że chodzi Ci o ten nowy model. Jednak myślę, że Robertowi chodziło raczej o rozpiętość tota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.