Skocz do zawartości

Fokker Dr1


Janek

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czołem

 

Widzę że licytacja kto lepiej słupki będzie ciął. Co prawda w zaciszu swojego lotniska można się w to bawić ale jak widać z danych historycznych zdaje się że w zeszłym roku NA ZAWODACH praktycznie nie było wogule trafień w słupki... No ale to była nowość może teraz będzie lepiej.

A tak w temacie Dr1 to w sobotę byliśmy na polu (w przerwie między świątecznym laminowaniem Skua), co prawda miałem kamerę na pokładzie ale karta się wysunęła i uznałem to za battery malfunction i zdemontowałem - efekt brak filmu z pokładu.. Na szczęście był nasz forumowy kolega-pilot (większych obiektów latających sterowanych od środka Darek3333 dzięki wielkie!) i nagrał mój lot. Udostępnił nagranie na YT. Co prawda nie było atrakcji typu słupki lub kret itp, ale za to jest udane lądowanie. Co prawda przymiarki trwają pół lotu ale jest.

Motor był zgaszony bo bałem się stracić 12 zł (śmigło).

 

Zwracam uwagę że silnik to ASP i 5% nitro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widać z danych historycznych zdaje się że w zeszłym roku NA ZAWODACH praktycznie nie było wogule trafień w słupki...

Danych sfałszowanych przez tajne służby? :mrgreen:

Ja pamietam jakieś eee 4 moje i 2 Marka do tego Wojtek chyba utłukł jakiś słupek. A jak donoszą dane historyczne to nie na wszystkich zawodach były słupki więc nie było szansy się wykazać.

 

P S ładny ten Foker ciekawe jak będzie działał w warunkach bojowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.