Skocz do zawartości

Robbe Gemini -- ktos mial?


Janosik72

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Hehe, no niemalże FunJet :P Maiłem takiego mieć, ale mi na targach sprzątnęli (Cena była atrakcyjna - 30euro, a coś tak jeszcze do zestawu dokładali) A Ty jeśli można widzieć za ile go dostałeś ?? Chętnie poczytam relację z tego jak model się sprawuje etc. Może być fajne dość nietypowe latadełko :)

 

Tutaj masz przydatny link:

http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=539490

 

Tam jest dużo różnych konfiguracji :)

 

P.S Dlaczego "Inne" ?? Toż to "Łódź latająca" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten model. Dorwalem od znajomego. Jako "śmiecholot" sprawuje sie super. Szybki, zwinny i ogolnie taki przyjemny. Jesli chodzi o graty to z tego co widzialem siedzi silniczek robbe, zapewne zalecany przez producenta, jakis regielek, pewnie 25A i ja latam na pakiecie 3s 1200. Trzeba tylko uwazac na popychacze i snapy. Nie wiem czy te w moim modelu sa z zestawu czy nie, ale jak zrobilem jakiegos pseudosnapa tym modelem to pouscily i zaliczylem eleganckiego kreta. Ale ze to elaporopodobny material to sladu nie ma :)

Podsumowaujac, model moge polecic, aczkolwiek jakis super prosty w lataniu nie jest. Trzeba uwazac na lotki.

 

Fajna zabawka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no niemalże FunJet :P Maiłem takiego mieć, ale mi na targach sprzątnęli (Cena była atrakcyjna - 30euro, a coś tak jeszcze do zestawu dokładali) A Ty jeśli można widzieć za ile go dostałeś ?? Chętnie poczytam relację z tego jak model się sprawuje etc. Może być fajne dość nietypowe latadełko :)

 

Tutaj masz przydatny link:

http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=539490

 

Tam jest dużo różnych konfiguracji :)

 

P.S Dlaczego "Inne" ?? Toż to "Łódź latająca" :wink:

CZesc

dalem 45 funtow czyli prawie darmo Relacje obiecuje napisac moze w koncu jakies fotki dam na forum

Pozdrawiam Janosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.