Skocz do zawartości

TRACTEUR


Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam moje nowe dzieło:

Wykorzystałem skrzydło od górnopłata i za radami Erta dorobiłem lotki.

Zbudowałem nowy kadłub i wyszedł samolot o nazwie TRACTEUR.

 

Foty:

Ze skrzydła zerwałem starą taśmę i okleiłem na nowo.Wyszło coś takiego:

skrzydo1eb7.jpg

A to wyposażenie:

sprzethw1.jpg

I w całości:

trac1pm2.jpg

trac2dw1.jpg

 

Samolot idealnie nadaje sie dla początkujących.Prosta budowa i bardzo łatwy w pilotarzu (no i ma lotki)

Narysowałem plany tego samolotu. Narazie nie można umieścić ich na serwerze forum, więc jakby ktoś był chętny to pisać na GG.

 

Troche danych:

 

Rozpiętość: 970mm

Długość: 800mm

Zasilanie: li-pol 2s 1000mAh (czas lotu okolo18-20 min)

Waga: uzupełnie jak sprawdze

Silnik i śmigło: BM 2408-21, 9X4

 

Nagram też film z lotu jak tylko poprawi sie pogoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Postanowiłem że jak coś zrobie to ma to też wyglądać a nie tylko latać.

A po drugie to opie...... sie przydał i zmotywował do pracy.

Bo wkońcu ile można słuchać: jak to wygląda, to koszmar, zrób nowe tylko wolniej itp.

Trzeba pokazać na co mnie stać.

W sumie początkującym nie jestem.

 

Teraz chce delte na hol zrobić a potem balsą sie pobawić bo tego depronu mam narazie dosyć. Musze zrobić troche przerwy.

 

PS. Oklejałem je z jakieś 3 h łącznie z prasowaniem (a nie jak wcześniej 20 min) ale sie opłacało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko KLite codec. Obrabiam i kompresuje w Windows Movie Maker.On ma wgrany codec do kompresji na wmv. Jak już zrobie co trzeba czyli wszystko poskładam to daje zapisz film i wybieram zalecane czyli najlepszą jakość dla windows i wtedy nagrywa na wmv.Nic innego nie robie a kompresja na inny format mi niepotrzebna. W sumie to pierwszy raz sie w tym programie bawiłem. Do tej pory używałem Virtual Dub ale on ma bardzo ubogie funkcje. Możesz zrobić tak że zapisujesz w wmv i jakimś programem od konwersji video zmienić format na divix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
wersją "Obdartus" ??? :D

 

hahahaha :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

Bez porównania. Żadnych zawirowań. Nic nie miota modelem. Pierwszy model co leci jak po sznurku(oczywiście jak wiatru nie ma).

Opłacało sie posiedzieć i okleić na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.