Skocz do zawartości

Moja Anulka :)


-==PEGAZ==-

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ... Podczas mojego pobytu w pracy i co najgorsze pobytu mojej małżowinki w domu, odwiedziła mnie Anulka.

Moja małżonka była zazdrosna. "Za mało ich masz ?" "Jeszcze jedna Ci potrzebna?" ...

Niestety jako urodzony bliźniak i to 9 czerwca (moje ulubione cyfry ... wiecie ... 6/9 :mrgreen: )

jedna mi nigdy nie wystarcza. I tak w przerwie na schnięcie żywicy w niektórych elementach mefisto zabierałem się za Anulkę.

Tak oto wczoraj wyschły mi paski rowingu węglowego (akurat zabrakło mi prętów węglowych) a wieczorkiem posklejałem skrzydła.

Dziś anulka dostała piękny face-lifting który aktualnie schnie. Dziobek ma wysmarowany maseczką z L285 i tkaniny.

Do zrobienia tylko makijaż i przyodzianie jej w nieco piękniejsze szaty. Mam nadzieję że wyrośnie na rewelacyjną latawicę :jupi: ...

Waga nieco anorektyczkowata - 70g (ale nie przycinałem jej skrzydełek). A oto jej jeszcze rozebrana sesja zdjęciowa.

 

foto1.jpg

 

foto2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie dość że anorektyczka to jeszcze piegowata :lol::lol:

Ale charakterna to ona jest..... Zamiaruję zabrać ją jutro w plener, zobaczymy jak poradzi sobie na łonie natury, choć właściwie ja mam SALAZa, nie wiem, czwórka dzieciaków, prawie 25 lat w małżeńskim stadle a wychodzi że coś ze mną nie tak... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wracam z lotniska ... Anulka zaspokoiła mnie, mojego kuzyna i chwilkę z wujkiem :) Jednym słowem cud miód ultramaryna :) Najwspanialszy styropianowy modelik jakim do tej pory latałem (chyba). Rewelacyjnie reaguje na nawet najmniejsze podmuchy wiatru. Wybacza pomyłki początkującym, a jednocześnie jest dosyć drapieżna. Jednym słowem ... brak słów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Niestety podczas kończenia anulki zabrakło taśmy i jest nieco bardziej kolorowa niżbym chciał. Ale z wyposażenia to zawiera:

 

- 2x Conrad ES-05

- pakiet Ni-Cd 150mAh 4,8V

- rex 5

 

Całość waży około 150g (przydużo, ale cóż ...)

 

foto3.jpg

 

Rewelacyjnie się nią rzuca. Niesamowicie reaguje na wiatr, ale trzeba na prawdę odpowiednio ją wyważyć. Oblot z ręki nie wychodził mi za żadne skarby. Musi mieć prędkość. Inaczej przepada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku, czy mógłbyś podać położenie śc w Twojej Anulce przy jakim latasz? I jak masz ustawione lotki ? W naszym Salazie dolna płaszczyzna lotki w przybliżeniu pokrywa sie z obrysem profilu. Do wyrzutu jest dobrze, ale w locie muszę mimimalnie zaciągać.

 

Z lotkami dokładnie tak samo mam ustawione, natomiast co do środka ciężkości, to jest 25mm od krawędzi natarcia przy samym miejscu łączenia skrzydeł z kadłubem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.