Skocz do zawartości

Modele z Airtrade


wichercat

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Maćku widzę że apetyt rośnie:P

nie tylko tak się tam orientuje :mrgreen: wiesz tak na przyszłość :devil:

 

ile trzeba uzbierać....ale tak z drugiej beczki pytanie do bardziej doświadczonych czy jest różnica pomiędzy modelami z patyków a kompozytowymi... :roll: no bo za cenę kompozyta można mieć większy model patykowy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek a policzyłeś ile więcej wychodzi taki np. 2,7m od Twojego 2,16 Yaczka?

Jak sądzisz , że o koszt większego modelu i silnika to jesteś w plecy jeszcze o jakieś 3000 zł na szybko licząc. :ass:

Krótko mówiąc 2 Yaczki 2,16m za 1/2 dużego Yaka 3m. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/ciach/A i zdarzało się, że najlepsze modele, najbardziej renomowanych stajni - patyki, rozsypywały się w locie, odlatywały skrzydła itp.

 

A i zdarzało się, że najlepsze modele, najbardziej renomowanych stajni- kompozyty rozsypywały się w locie, łamały się skrzydła itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku tak tylko z ciekawości..........koszty to w sumie główna bariera i na pewno to nie model na ten etap mojego latania ale może kiedyś..............kiedyś twierdziłem że ponad dwa metry i benzyna to przerost formy nad treścią a teraz to moja miłość... :mrgreen:

 

Ale ponawiając pytanie i pomijając rozpadanie się modeli w locie są istotne różnice w lataniu kompozytem vs patykowiec czy to tylko takie mercedesy do latania (wygląd itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej różnicy w locie pomiędzy dobrze wykonanym laminatem a dobrze wykonanym drewniakiem. Z tymi mercedesami tez bym nie przesadzał. Zarówno jedne jak i drugie mają swoje zalety i wady. Ja osobiście wole drewno, łatwiej się naprawia, łatwiej mocuje się wyposażenie etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D no to już mam jasność :D

 

 

to jak już bleblamy bo pogoda pod psem to co powiecie o takim czymś:

 

http://www.pilzers.net/index.php?main_page=product_info&cPath=24&products_id=136

 

 

p.s

prognoza na weekend (sobota) jak na razie jest niezła trzeba by odpalić yaczka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.