Skocz do zawartości

Zestawik Allegro


Cimek

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ja mam focusa w troche nietypowej konfiguracji (troche wzmocnień przeciw kretowych i nietypowe wyposażenie (FPV) ) i waga do lotu jest w granicach 1.3 kg z pakietem 3300 mAh . i mam taki zestaw http://www.allegro.pl/item838196403_zestaw_silnik_mystery_3f_d2836_1700_esc_30a.html

 

i musze powiedzieć ,że to jest dopiero czad :twisted: wkleiłem wyższe mocowanie silnika niż standardowe (wchodzi przycięte śmigło 9 cali - przyciete na troche mniż niż 8 ) i da sie wznosić prawie w pionie - no może 60 - 70 stopni .

 

Przy Emax-2822 może być tak sobie jeśli po N-tym krecie waga podskoczy od wzmocnień lub dołożysz jakiś aparat czy coś innego (pierwszy silnik w focusie u mnie był właśnie Emax-2822 - latał ale na pakiecie 2200 więc lżejszym a jak dołożyłem 200 g wyposażenia to juz była walka z wysokością a nie latanie). Na "golcu" fabrycznym da sie latać. Troche ma za małe KV ( trzeba duże śmigło tak z 8 cali - a w focusie jeśli montarz ma być na standardowej wysokości to takie nie wejdzie - max 6 cali).

Pomyśl - duży może więcej :wink:

Jak będziesz chciał to moge wstawić fotkę jak to wygląda w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak, jak bede w przyszlym roku kupował FPV , to kupie Easy stara, silnik jakies 1.5 Kg ciągu ,wiec spokojnie, teraz sobie chce rekreacyjnie polatać :) , dzwonili teraz do mnie ze sklepu ,ze nie mają fokusa (w częsciach) musze jeszcze poszukac, podzwonić, myslę nad kadłubem z Easy stara, stateczniki Focus, skrzydla focus, wymiary mniej wiecej te same, wiec spokojnie powinnien dać radę. Jeżeli możesz wstaw zdjecia ;) jestem ciekawy jak to u CIebie wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia mam w "innej" lokacji (w sumie zdjecia można zobaczyć na http://rc-cam.info/viewtopic.php?t=999 )

Do takiego swobodnego latania to trzeba tylko podnieść mocowanie silnika (dokleić kawałek EPP w miejscu orginalnego mocowania silnika i do tego wręgę ze skleiki - żeby wieksze śmigło się zmieściło - powinno wyjść tak żeby hipotetyczna oś silnika przechodziła do przodu w pobliżu SC) i ten E max co kolega wcześniej radził będzie OK . A kadłub z ES jest w sumie nawet lepszy bo szerszą ma część ładunkową kabiny - w focusie jest weższy kadłub i gorzej upakować gadzety - co nie znaczy ,że sie nie da - i jakby EPP trochę bardziej podatne na wyrwania od patyków na miejscu przyziemienia :wink: w focusie - więc taśmowanie przodu lub oklejenie firanką na klej soudal szybkoschnący wskazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.