Skocz do zawartości

witam


Gość gęś

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Nazywam sie Adam Gęś,mam 57lat, mieszkam w stolicy,jestem śmieciarzem,

Modelarstwem zajmuje sie od 10ciu lat. 8)

Latam deproniakami i za zboczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Coś nie ten tego z toba ?

 

Widze, ze "chłopaki nie robili braki i wstawili cie na interneta tak jak spidermena".

 

Idź sobie jaja robic na jakieś syfiaste forum i tam mozesz sobie śmieci, i śmieciowe informacje zbierać :evil: Zaśmiecasz tylko serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam obecnie swojego zdjecia wiec wstawilem fote która mnie przypomina. :oops:

przepraszam

Idź sobie jaja robic na jakieś syfiaste forum i tam mozesz sobie śmieci, i śmieciowe informacje zbierać Zaśmiecasz tylko serwer

Nie obrazaj mnie

Wiesz jak teraz jest o prace???. Ja sie nie wstydze swojego zawodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ges.

Moze masz jakies ukryte powody by byc anonimowy .Twoja sprawa.Jesli wybrales to forum,gratuluje.Reszte czas pokaze .Wypada jednak uzupelnic (wlasciwe) detale.

Zwracam sie do spolecznosci forum,zwlaszcza tej mlodszej.Nie oceniaj,nie krytykuj,nie obrazaj.Nie wiesz z kim rozmawiasz.Nie znizajcie sie do takiego poziomu,jakiego byscie nie chcieli na forum.Prywatne wycieczki,nie znajac czlowieka,prowadza tylko do obnizania tego poziomu.Jesli ktos wybral ,akurat to forum,to docencie to,inaczej stworzy sie loza szydercow.

Ges,jeszce raz,witam w klubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ges -uwazam ze zostales obrazony przez Jacqubes -ktory powinien Cie przeprosic a jak nie to TO - Admin powinien dac mu czerwona kreche zeby sie opamietal i przestal obrazac porzadnych ludzi no i mial szacunek do starszych ,pracujacych kolegow -bo to kiedys w zyciu mu sie przyda...

Jan

Ten Atak 16 -latka na naszego nowego kolege modelarza jest dla mnie niezrozumialy... :shock: "cos nie ten tego z nim" ....Ten mlody nie zna realiow zycia ! -mysle ze mu przejdzie jak bedzie stal za pare lat w kolejce po prace bo mu nie starczy nawet na Akumulatorki do nadajniczka - a dostac sie do pracy ktora wykonuje Ges to nawet nie bedzie mogl o tym pomarzyc taka bedzie tam kolejka - to przyjdzie jeszcze ...z tej strony gdzie zachodzi sloneczko.... :mrgreen: oj przyjdzie...

 

No kurde, im wiecej czytam wypowiedzi tego Jacqubesa- czy jak mu tam- to mnie wiecej krew zalewa ! Jackubes -Ty nie powinienes dopiero nabierac szacunku -Ty go powinienes m i e c !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.