Skocz do zawartości

Akrobat Rapsody


woj-tech

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam.

Model zaliczył pierwsze loty i to na razie wszystkie optymistyczne wiadomości. Problemem jest silnik który po założeniu śmigła o mniejszym skoku przegrzewa się. Z kolei gdy pracował na przelaniu na śmigle o największym skoku jaki posiadam nie miał odpowiedniego ciągu. Na razie zamówiłem nowe śmigło i czeka go dalsze docieranie w powietrzu. Niestety na najbliższe zawody w Żyrardowie model niej pojedzie. :cry:

Z tego wszystkiego nie ma zdjęcia w czasie lotu.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pod dłuższej przerwie :)

tak na początek bardzo ładny modelik, czysto schludnie wykonany, dobra robota :) Widać starą szkołę modelarską. Jak dobrze, że jeszcze ja na taką szkołę się załapałem ;) Ciekawy patent na chłodzenie silnika :D a tak na poważnie, to miałem podobne problemu w mojej akrobatce F2B, także mój ASP 4-suw się przegrzewał. Mimo tego, że na ziemi wypalił ponad 5 litrów paliwa to i tak około 2 godzin musiałem wylatać na przelanym mocno silniku, żeby w końcu się dotarł. Tutaj to samo bym doradził - nie ma co się zrażać, trzeba uzbroić się w cierpliwość no i paliwo ;) i latać na "pyrkolącym" silniku aż się dotrze należycie. Szczerze nie polecałbym wyciągać silnika już z modelu bo na ziemi ma znacznie gorsze chłodzenie. Tyle z mojej strony, pozdrawiam i powodzenia ;)

 

Robert

 

PS: Ja sobie odpuszczę w tym roku stary w zawodach choć miałem startować, ale praca, dyplom, no nie da rady, ehh ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.