Skocz do zawartości

P-51D Mustang


khertal

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 3 tygodnie później...

Również jestem zainteresowany takimi planami, bo konstrukcja wygląda bardzo ciekawie i aż korci aby zrobić.

Jak możesz wyślij mi na maila mm10241@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jako,że paczka trochę waży(za dużo dla mojej skrzynki),postanowiłem "powiesić" plany na serwerze.Do pobrania tutaj .

 

PS Przepraszam, że tak długo nie ma aktualizacji ale ferie się skończyły a co za tym idzie również ilość wolnego czasu.Niemniej jednak trochę postępów jest,więc niedługo postaram się wrzucić fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Absolutnie nie,co prawda postępy w budowie niewielkie,ponadto zaraz po zakończeniu roku szkolnego wyjechałem,więc nie mogę nic w wakacje podłubać,aż do powrotu co nastąpi pod koniec sierpnia.Oczywiście zaraz po powrocie zabiorę się za dokańczanie mustanga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witam ponownie

Poniżej są zdjęcia kadłuba od spodu jeżeli dysponujecie jakimiś planami zdjęciami to proszę o pomoc bo brakuje mi paru wręg i nie wiem jak one wyglądają oraz nie bardzo wiem w jaki sposób było mocowane skrzydło

Z góry dziękuję za pomoc

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.