Skocz do zawartości

KI 61


Dj.

Rekomendowane odpowiedzi

Długo przeleżał w modelarni ten model. Był czas kiedy postanowiłem go nawet utylizować. Jednak z braku zajecia w zimowe wieczory dokonczyłem w/w, wyposazyłem i..., mam nadzieje na szybki oblot. Wyszedł jak widac na fotkach.Barwy to po częsci fantazja i jakies resztki co postanowiłem je" wylac" na model. Rozmiary takie jak ten bazowy: http://cyber-fly.pl/produkt-164.html, wyposazenie serwo 3Xe-sky cyfrowe 1X HS 55, silnik 2408-21T (black), smigło APC 8X4, regulator Jeti 30A, pakiet 11,1V 1250mAh KOKAM, odbiornik Futaba R617FS Fasst 2.4GHz - wszystko spakowane do wnetrza naturalnie! W tym modelu zastosowałem odmienną koncepcje chłodzenia, regulator siedzi pod kadlubem w miejscu gdzie prawdziwy KI miał prawdopodobnie chłodnice. Wylot powietrza chłodzącego silnik to boczne otwory (widac na zdjęciu) . Miałem w nie wkleic kawałki rurki aby wyglądały jak rury wydechowe, ale dzis już zabraklo mi weny... Całośc do lotu wazy 345g.

 

Dołączona grafika

Troche przegiołem z tym rysunkiem podziałów kadłuba za kabiną - wyglada jak zbudowany z cegieł :rotfl: , no ale nikt nie jest doskonały...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Po oblocie beda jeszcze fotki "plenerowe" w powietrzu i jakiś materiał video (uporałem sie wreszcie z krnabrną kamera) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Proszę PANA rewelacja ! Ki-61 ma piękny kształt kadłuba i super malowania / gorzej je zrobić bo potrzeba prawie UŁAŃSKIEJ fantazji i odwagi / .

Ale wyszedł ci Jarku baaardzo fajnie . A z tymi liniami za kabiną to dorysuj dodatkowe pod kabiną ale rzadziej je rozmieść i się rozejdzie CEGŁA po kościach / zgubi się to bo brakuje linii właśnie pod kabiną /. Z oblotem to SPOKOJNIE na pewno będzie latać jak pozostałe to już Jarku idzie ZA CIOSEM! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny piękny pełnokadłubowy model - gratuluję

 

Sklejałeś EPP z warstwowo i strugałeś czy wycinałeś to po krzywej?

 

Chyba się wymiksuje z tego działu bo nie wytrzymuję konkurencji na takim pozimie ......... zaczynam mieć kompleksy :-)

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklejałeś EPP z warstwowo i strugałeś czy wycinałeś to po krzywej?

Nie,klasyczny kadłub z wyciętym srodkiem - to rdzen. Półwregi doklejone do w/w i całosć owinięta cienkim (3-4mm) EPP :mrgreen:

 

 

Mirolek nie bądz taki skromny :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie uciekaj my to nie konkurencja . Czasami trzeba się przełamać i np . spróbowac WYSTRUGAĆ coś właśnie INNEGO / z pełnym kadłubem/ . Przypomnij sobie jak Jarek wcześniej opowiadał o FW-190 z pełnym STRUGANYM kadłubem , póżniej był już kadłub płaski z doklejanymi wręgami i oklejany 3-4mm płytką z Epp . Bo tylko przy robieniu nowego modelu w innej technologii wykonania nie BOIMY się trudnych wyzwań modelarskich. NIE UCIEKAJ - SPRÓBUJ . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima ,zimą ale trzeba się już ZBROIĆ bo pierwsze zawody tuż ,tuż . To w tym sezonie przegląd nowych modeli zapowiada się bardzo ciekawie . Chyba Jarku URACZYSZ nasze SPRAGNIONE oczy pięknym widokiem swojego KI-61 w walce ./ pozostałe pełnokadłubowce mile widziane /.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Jarku URACZYSZ nasze SPRAGNIONE oczy pięknym widokiem swojego KI-61 w walce

Byc moze, ale nie wiem czy ktoś inny tego nie zrobi... :cry:

 

http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=25047

no cos ty Jarek :shock:

takiego modelu chcesz sie pozbyć :?: na pewno znajdziesz jeszcze jakiś wolny karton do przeprowadzki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.