Skocz do zawartości

Olsztyn i okolice (warmia i mazury)


Rekomendowane odpowiedzi

Dziędoberek

W moim hangarze mam juz parę ładnych szybowców i chciałbym spróbować swoich sił na zboczu. Znacie może jakieś fajne miejsca w moim województwie gdzie mozna by sobie tak polatać??? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Górka kortowska w Olsztynie do wypróbowania, autobus 22 z dworca głównego [wysiąść na przystanku "centrum konferencyjne"].

 

Góra Dylewska może się nadawać ale nie sprawdzalem.

 

Polecam Nowe oraz Grudziądz - zbocza sprawdzone, proponuje umówić się na wyjazd razem - do Iławy i z powrotem dojedziesz pociągiem za 10zł [kilkanaście połączeń dziennie w obie strony] a paliwo podzielimy tak aby nikt nie był stratny :wink:

 

Dawno nie latałem na zboczu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Kortowskiej jestem co roku, ale z modelem nie byłem co zaznaczyłem :wink: Parę razy z niej zjechałem na 4literach a więc chyba jesteś w błędzie.

 

http://kortowiada.pl/ Proszę :wink:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Rntoc_upjeA&feature=related

 

A tutaj wzniesienie :wink:

 

Na Dylewskiej nie byłem [zaznaczyłem również] ale to jedyne sensowne wzniesienie jakie mi się kojarzy w tej okolicy ... Jest chyba jeszcze jakiś "stok w okolicy" ale narciarz ze mnie żaden ...

 

A do Nowego jest z Iławy około 100km w jedną stronę, czyli jakieś 60zl na paliwo w obie strony na pół dzielone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.