Skocz do zawartości

Zawody ESA I i II WŚ Wrocław 21.03.2010


Wodzu 7

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

P.S. Piotrek. Próbowałeś kiedyś latać z aparaturą za plecami? Coś trzeba wymyśleć, aby ci utrudnić wygrywanie. :P

Może teraz z opaską na oczy ?

Zrobimy tak jak w skokach narciarskich. Skreślimy mu najlepszą i najgorszą rundę.

Nie no zaczynam się bać, chyba musze sobie jakąś ochrone wynająć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Piotrek. Nikt Tobie krzywdy nie zrobi, tylko wszyscy zazdroszczą Tobie tego KI-61, które ciągle wygrywasz. :wink:

 

Nie sztyka kupić sobie nowy samolot za 99zł + nieszczęsna przesyłka, ale za to dumnie byłoby powiedzieć, np.: tego wywalczyłem za I-sze miejsce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo ,Brawo Miszczu to co zrobiłeś jest godne Mistrza aircombat ESA -mam na myśli różnice punktowe w końcowych kwalifikacjach. Dajesz przykład ,że modelarstwo RC jest również dla osób poruszających na wózkach i mogą kosić pierwsze miejsca pod waruniem , że są dobrzy/bez żadnej taryfy ulgowej/.BRAWO BRAWO Pozdrawiam Jan Aljanowicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.