Skocz do zawartości

Tiger moth


Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam zaraz talent :)

w powietrzu hm.... ocenil bym na 4+ nie jest to ideal troche sciaga go w lewo naszczescie jest do strimowania a wszystko dlatego ze jak naprezalem folje suszarko to pogelo mi jedna polowke skrzydla ale tak to lata swietnie mial wazyc 1200gram a wazy dokladnie 1600gram. 250gram to balast w dziobie :/ dojdzie jeszcze czerwona folja na stateczniki to jeszcze bede musial dowazyc sprzodu ale jeszcze obciazenie nie ma takiego duzego ok 40g/dm2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość Addriano

Cześć

Modelik niczego sobie. Ale spodziewałem sie ze bedzie troszku wolniej latal a tu predkość na podejściu jak by to była EXTRA. Takie mam przynajmniej wrażenie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że nie raz jak zawieje to będzie leciał tyłem.

 

Gratuluje pięknego modelu !

Jak widać dzielenie na depron czy balsę nie ma sensu , co najwyżej można dzielić na ładne modele ,takie sobie i "pożal się Boże " lub "co to za gniot!".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze Wam sie wszystkim podoba

Co do predkosci to mozna bylo troche wolniej ale to byl pierwszy lot :) troche nerw drugie podejscie bylo znacznie wolniejsze mam terazzamiar zrobic klapolotki i tu mam pytanie czy do profilu naca4415 mozna zastosowac klapolotki ?? i ewentualnie czego moge sie spodziewac po wypuszczeniu klap wagi jeszcze troche dojdze mysle ze ok 100gram bo trzeba oklejic tyl koncowki skrzydel no i jeszcze dowazyc i kabinki porobic wiec predkosc troche wzrosnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.