Skocz do zawartości

Sopwith 1.12 Strutter


Dj.

Rekomendowane odpowiedzi

P-62 to moja perełka. Dlatego wygląda jak wygląda. Do walki kiedyś popełnię bardziej uproszczony a i balsiany jest w planach.

 

Tymczasem ujeźdżam peczterdziestkę. Niestety moje umiejętności nie kwalifikują mnie nawet jako celu do treningu. Sam spadam :) Ale jak już, to ..

 

Chciałbym zobaczyć Spowitha i Albatrosa tak jak inne pełnokadłubowce w rzeczywistości. Niestety Wrocław ciut za daleko. Może gdzieś bliżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Chciałbym zobaczyć Spowitha i Albatrosa tak jak inne pełnokadłubowce w rzeczywistości. Niestety Wrocław ciut za daleko.

Bedą fotki, napewno przed i po - zobaczysz...

 

Teraz poważniej, chyba sporo czasu poświęciłeś na rzeźbienie tego ludka? I trzeba mieć sporo zdolności artystycznych. Gratuluję.

jakie tam zdolnosci, 5 minut strugania, 5 malowania, sekunda wklejanie. W końcu i tak na odstrzał wiec nie ma co sie specjalnie przykładac...

 

 

Dzis mimo niesprzyjającej aury oblatałem sopwitha... Pierwsze wrażenie - za ciezki na ogon. Norma, krótka "mordka" swoje robi, wiec pozbieralem pare kamyków z mateczki i włozylem w zasobnik na baterię(pakiet!). Oblot całkiem udany, model jak to WWI kapotuje czasem przy lądowaniu, ale na filmie wyszło ok. Tak wiec z "taczką kamieni w zasobniku" model lata swietnie..., reszta na filmiku :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=AxJ3KJU3fH0

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję - piękne loty i udane lądowanie pod nogi. SUPER.

Czy to nagranie zostało zrobione dzisiaj/wczoraj ??..... gdzie śnieg i zawieja?

 

Ja jeszcze po pracy wyskoczyłem na lotnisko i też z sukcesem ulotniłem Albatrosa. Niestety nadal wiało ale już nie tak jak rano i dało się go wytrymować. Niewiele potrzebował i dość dobrze lata choć takiego ładnego lądowania nie zaliczyłem ... ryłem nosem w śnieg :oops:

 

Na jakim śmigle latasz 8x4?

Mam wrażenie, że mój model jest zbyt szybki, latałem na śmigłach 9x4,7 a potem 8x6 i na obu idzie pionowo do góry a z wiatrem to prawdziwy odrzutowiec :rotfl:

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie śnieg i zawieja?

Na szczescie tu (we Wrocławiu) nie ma tego białego be.

nagranie zostało zrobione dzisiaj/wczoraj

Nagranie powstało 12.03.2010

Na jakim śmigle latasz 8x4?

Smigło 9X5

z sukcesem ulotniłem Albatrosa.

No to pokaż albatrosa w locie żeby pilot sopwitha wiedzial z kim ma sie zmierzyc :) No to super że udał Ci sie model...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zrobić zdjęcie telefonem ale niestety zamiast fotki zaliczyłem kreta. Jedną ręką i przy silnym wietrze to nie takie proste :-)

 

Kolejne loty jak pogoda się poprawi a nadzieja gaśnie, że będzie to jutro. Białe "be" właśnie znów pada.

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.