Skocz do zawartości

Blackburn Skua


Janek

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No to ładnie.

 

 

A tu, kolejny dzień, kolejny parowóz. Tym razem w malowaniu "krokodylowym"

 

 

Dołączona grafika

 

edycja:

Aha, dodam że kadłub jest eksperymentalnie wzmacniany tkaniną bazaltową.

 

Dołączona grafika

zbliżenie paszczy

Dołączona grafika

 

Poza tym chyba nabardziej mozolna robota w kadłubie czyli mocowanie silnika. Masa tego to 410g. Łoże sklejka gospodarcza 5mm, przegroda balsa 8mm (innej nie było) +sklejka0,6. Bakotrzymacz z EPP, dwudzielny.

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Silnik to Mvvs 3,5 'old type'. U mnie jeszcze nie palony, nie wiem jak działa. Dodam, że model może latać na silnikach 4ccm, ale muszę dać fory tym z Kalwarii :devil:

 

edycja: 07 kwi:

Dziś podziałałem 1.5 godziny przy skrzydłach. Wczoraj je okleiłem (na okrągło bez natarć).

 

Końcówki eksperymentalne z herexu (w sumie lżejsze od balsy a i tak trzeba oblaminować jedno i drugie). No i tańsze. Coś jak styrodur.

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale muszę dać fory tym z Kalwarii

dzięki za tyle łaskawości, ale na nic Ci się to nie przyda, bo i tak zostaniesz rozjechany, nawet jak sobie zasadzisz 7,5 ccm, nic Ci nie pomoże :mrgreen:

 

a tak w ogóle to wygląda mi to na budowanie sobie alibi, w związku ze zbliżającym się laniem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wściekłe coś wykombinowały tylko nie chcą powiedzieć co

zżera ciekawość :?: :mrgreen:

 

już niedługo wszystko sie wyda :mrgreen:

 

a przy okazji przepraszam tych, którym sprzedawałem nie zawsze prawdziwe informacje ;D no cóż ale wojna ma swoje prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedawałem nie zawsze prawdziwe informacje

AHA! wyszło szydło z wora! Najpierw taki miły, uprzejmy - WYPYTYWAŁ - CAŁĄ TAJEMNĄ TECHNOLOGIĘ WYCIĄGNĄŁ a teraz oszukuje i pomagać kolegom nie chce! Profile dobre zataja!

NIEŁADNIE, oj NIEŁADNIE....

:):)

 

 

 

Kesto:

Kadłub waży 200g bez niczego w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no obawiam się że w jeden dzień to zdążysz co najwyżej wypolerować piękne obłości kadłuba.. W każdym razie mam fotkę jak trzeba się zabierać za oklejanie tych skrzydeł bo masz już formatki z forniru przycięte.

 

fajny samolot

Fajny, fajny i pewnie nikt jeszcze takiego nie miał :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAJĘ:

 

Dołączona grafika

 

Następny krok to zawinięcie na natarciu a następnie dodanie tego kawałka co go widać w lewym górnym rogu. Praktycznie bezodpadowo wychodzi.

 

 

UPS - znowu zdradziłem technologię m.in. ARKOWI a ON przecież nic ze swoich odkryć nie przekazuje KOLEGOM bo to przecież WOJNA!! :roll: :|

:devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.