Skocz do zawartości

Pierwszy raz na forum


41G66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich modelarzy na forum.

 

To mój pierwszy raz na tak zacnej stronie modelazry RC.

Tak na początek chciałem się przedstawić .

 

Z modelarstwem miałem styczność około 25 lat temu kawał czasu :D

Moja pierwsza przygoda z modelami zaczęła się jak miałem 6 lat , budowałem różne modele , głównie szybowce . Gdy zacząłem uczęszczać do szkoły podstawowej i nauczyłem się czytać zainteresowałem się elektroniką , bardzo ciekawy temat.

Owocem tych zainteresowń była samodzielna budowa aparatury do zdalnego sterowania.

A później to już jakoś poszło :D

 

Dziś po tylu latach wracam do tematu modeli, z jeszcze większym zapałem, już poczyniłem pierwsze zakupy a anwet odbyły się pierwsze loty, kraksy też już zaliczyłem - tak też musi być na początku.

 

W obecnym czasie będę budował modele ARF , wynika to z ograniczenia czasu wolnego - firma wymaga.

 

W tej chwili zajmuje się projektowanie i budową kamer inspekcyjnych? Jezeli kogoś intersuje ten temat to chętnie porozmawiam.

 

Pozdrawiam 41G66 :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.