Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pogaduszki z "24.04.2010 Warszawa"

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Janek

Janek
  • Modelarz
  • 34 postów

Napisano 15 kwiecień 2010 - 05:48

Łoże było zrobić ze sklejki.

#2 meteor

meteor
  • Modelarz
  • 131 postów

Napisano 14 kwiecień 2010 - 22:33

No zgłoszenie.. Tutaj jest tracking paczki w której idzie wyposażenie zamówione 4 marca :evil: jak się uda to przyjdzie przed zawodami... Bo bez serw, zbiornika i łoża raczej nie polatam a nie stać mnie na kupienie tego w Polsce..

A co do napędu elektrycznego to przy takim ograniczeniu śmigieł nie idzie dobrać sensownego napędu bo albo ciąg za mały albo prąd za duży. Śmigło 11x5,5 to takie optimum by było - sensowny prąd i ciąg na jakimś tam silniku turnigy(nie pamiętam oznaczenia).

#3 Janek

Janek
  • Modelarz
  • 34 postów

Napisano 14 kwiecień 2010 - 20:37

A tam śmieszny, po prostu uniemożliwia kombinacje. A w ogóle jak tam Marcin ze zgłoszeniem na Warszawę?? :>

#4 meteor

meteor
  • Modelarz
  • 131 postów

Napisano 14 kwiecień 2010 - 14:30

W WW2 można używać silników elektrycznych tylko są wg. mnie śmieszne ograniczenia co do śmigieł.

#5 Boogie

Boogie
  • Modelarz
  • 222 postów

Napisano 14 kwiecień 2010 - 14:28

Jakos tak sobie je utozsamilem, ze zawsze robicie zawody combatow spalinowych i dodatkowo ESA. Jestem bardziej biegly w klasie modeli akrobacyjnych, a tutaj chcialem tylko sie pobawic. Z zarowych silnikow sie juz calkowicie wycofalem :D

#6 meteor

meteor
  • Modelarz
  • 131 postów

Napisano 14 kwiecień 2010 - 14:26

Tyle że to nie są zawody ESA ;)

#7 Boogie

Boogie
  • Modelarz
  • 222 postów

Napisano 14 kwiecień 2010 - 14:24

Qrcze coraz bardziej sie sklaniam ku startowi w tych zawodach. Moja obecna ESA dogorywa, wiec chyba wybiore sie do Kuby i sprawie cos takiego: http://ef3m.pl/633,f...ulf-fw-190.html Jestem leniwy, a jakosc ich jest calkiem niezla (macalem).