Skocz do zawartości

Zawody ESA w Bolesławcu 29.05-30.052010r.


AlJan

Rekomendowane odpowiedzi

Rober nic nie pisze o niedzielnych zawodach o miano najlepszego zawodnika z Bolesławca bo chyba jeszcze nie wierzy w to co się stało :devil: .

Przyjechaliśmy na 8:00, pogoda była ładna, ale zanim rozłożyliśmy się z całym sprzętem zaczęło padać. Nawet lać bym powiedział :evil:

Rober modlił się chyba o ten deszcz i ciągle nalegał, aby rozdać nagrody według sobotnich wyników, aż nagle :jupi: przestało padać. :jupi:

3 walki po 5 minut wyłoniły prawdziwego mistrza :devil:

Skromny jestem, wiem. :mrgreen:

 

1. Daniel Skiba

2. Robert Felczyński

3. Kamil Naskręt

4. Sergiusz Pogwizd

Reszta zdezerterowała. Ich strata.

 

Zabrakło fotoreportera, aby uwiecznić zestrzelenie mojej Aircobry. 2 godziny dzisiaj to sklejałem - Robercie :twisted:

 

Następne spotkanie w Bolesławcu dopiero w październiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pniesz sie w góre Daniel - gratulacje!

 

Poniżej, fotki mojego autorstwa z sobotniej BARDZO UDANEJ IMPREZY

 

http://picasaweb.google.com/Djarek62/FotkiBolesAwiec#

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=T729YWHivr0 Trochę długi wstęp i zakonczenie, ale miało byc prawie od poczatku do konca. Przepraszam za format - starałem sie ale tuba jakos dziwnie rozwaliła format filmu - wszyscy są szczupli i wysocy..., ale to chyba nie wada :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj udało mi się ściągnąć ten filmik. (Mój transfer powala na kolana)

Najbardziej podobała mi się moja minka z rozwalonym KI-61. :ble:

Dziękujemy za piękną fotorelację z imprezy.

Szkoda, że nie mogłeś przyjechać z Bartkiem do mnie po zawodach. Też było fajnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z kłopotami z komputerem dopiero teraz moge przekazać podziękowania w imieniu organizatorów zawodów wszystkim zawodnikom za sportową i koleżeńską rywalizacje na zawodach. Natomiast sponsorom :Prezydentowi Miasta Bolesławca,Dyrektorowi MOSiR oraz firmie cyber-fly.pl za możliwość przeprowadzenia imprezy i ufundowanie nagród. Szczególne Podziękowania dla Djarek62 za udostępnienie prywatnie swoich zdjęć a przede wszystkim za super opracowanie dokumentacji fotograficznej i filmowej z bolesławieckiej imprezy na forum pfmrc.Chciałbym dodać ,że 90% modeli /łącznie z modelami zwycięzców/ w zawodach pochodziło z Firmy cyber-fly.pl i wszystkie latają bardzo dobrze co pokazują fotki DJ. Wszystko dla prmocji ESA AIRCOMBAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.