Skocz do zawartości

Witam wszystkich


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Niektorzy mnie kojarzą (pewnie niewielka czesc ;) )

 

Na tym świecie jestem od ćwierć wieku, modelarstwem lotniczym zacząłem zajmować się w wieku chyba 12 lat, potem dluga przerwa i 2-3 lata temu wrocilem do tego pieknego hobby ( w miedzyczasie zaczeło się modelarstwo samochodowe :) )

 

Najbardziej "ciagna" mnie szybowce, to chyba przez przyzwyczajenia wyniesione z Areoklubu, ale również wszelkiego rodzaju elektryki, spaliny jak narazie nie dlamnie (możliwe, że za pare lat).

Pozatym moje zainteresowania to: strzelectwo, kolarstwo (raczej górskie, choć i szosą nie pogardze ;) ) no i ostatnimi czasy jednoślady silnikowe (narazie posiadam skuter, z którym nie moge dojść do ładu).

 

To chyba na tyle w telegraficznym skrócie.

 

Pozdrawiam Krzysiek

 

PS. avik dodam jak tylko go "pomniejsze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Addriano

Siem ma Krzysiek fajnie cie tu widzieć a ten skuter to juz historia na wcale nie mniejszy poemat niż ten o Ogarze Dikona ;)

Welcome Home ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no w koncu się wdrozylem, chociaz brak czasu jest doskwierajacy.

 

A skuter to Derbi Vamos z silnikiem F.Morini chłodozonym powietrzem, teraz przez "pomyłkie" wsadzony cylinder zeliwny 63ccm, gaznik standardowy jaki byl mikuni 14mm - niregulowalny (jest tylko sruba upustowa paliwa, i sruba niskich obrotow)

 

Historia tego skutera ma juz z 3 miesiace, Adrian zna jej spora czesc :D

 

Obecnie skuter potrafi przy szybszej jezdzie "oslabnac" - tak jak by nagle paliwa mu zabraklo, jesli sie nie zwolni to "skacze" nerwowo do przodu, jak sie pusci gaz na chwile i potem znowu odkreci manetke to idzie do przodu - czyli jak by nie dostawal wystarczajacej dawki paliwa (takie sa sugestie ;) )

 

PS. Dzisiaj odbyły sie obloty Basica, zakonczone kretem, wnioski: model za bardzo wywazony na przod, skorygowane stem wysokosci, dzieki czemu ladnie szybowal z reki, niesety na silniku szedl ostro do gory ;)

A kret byl spowodowany odwroceniem uwagi przez plec przeciwna ;) - starty "zlozne" smiglo i nic wiecej - zalety latania w wysokiej trawie, ale dziada szukalem przez 5 minut :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.