Skocz do zawartości

Latanie w Rzeszowie


Locke

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ostatnio latam na dawnym lotnisku modelarskim w Zgłobniu, aczkolwiek nie wiem czy legalnie (nie wiem czy jest dzierzawione przez modelarzy). Jeszcze nikt mnie nie przepędził. Chcę się też kiedyś wybrać na osławione lotnisko w Krzywej. Jest podobno super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z chęcią gdzieś polatał, ale niestety aktualnie nie mam samochodu. Do niedawna jeszcze pozostawała łąka obok heliosa (mieszkam w akademiku PRZ), ale teraz coś zaczeli budować i nie mam gdzie latać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest to lotnisko w Załężu. Jest tam pas startowy, ale to tylko bardzo niska trawa.

 

Dołączona grafika

 

Na czerwono zaznaczyłem mniej-więcej gdzie się ten pas znajduje, w żółtym obrębie przeważnie się lata. Na zielono zaznaczyłem miejsce gdzie też latałem. Jedyne co może tam modelarzom przeszkadzać, to huk od motorów, ponieważ znajduje się tam tor motocrossowy (widać go na mapie). Na szczęście ciągle tam nie jeżdżą. Dojechać można autobusem linii: "1".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

A kto lata w Strażowie?

Ja tam bywam rzadko, ale mój brat niedawno się tam przeprowadził i doniusł, że w okolicach boiska sportowego latają jakieś modele. Byłem tam nawet, ale w niedziele i lało, a podobno w sobotę było kilka osób.

Będę tam w przyszły weekend, więc jeśli pogoda dopisze to chętnie bym poznał modelarzy spod Rzeszowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Coś martwy ten Wasz temat, a to dziwne, bo w wyszukiwarce wyskoczyło 71 użytkowników z Rzeszowa :)

A ja mam takie pytanko. Czy jest w Rzeszowie ktoś kto posiada i lata modelem ESA? Na święta jadę do rodziny i chętnie zorganizował bym jakiś sparing :) Ma ktoś ochotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.