Skocz do zawartości

Gorzów Wlkp. Drezdenko Międzychód Barlinek


radga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Lata ktoś obecnie gdzieś w Gorzowie? Chętnie bym się umówił na jakieś wspólne latanie. Wiecie może czy chłopaki latają jeszcze na tych łakach na ul.Śląskiej bo z tego co pamiętam spotykali się w czwartki.

 

Szanowny kol Przemku ,

W Gorzowie latamy modelami przewaznie w piatek sobote i niedziele w godzinach ok 17.00 na prywatnym lotnisku Kol. Staszka na Ulimiu.

Na Slaskiej latalismy w poprzednich latach ale tam jest czesto za mokro i trudno dojechac na srodek laki

Pozdrawiam Jerzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

A moge dostać jakiś kontakt (tu albo na PW) żeby się upewnić czy w dany dzień latacie i żeby pierwszy raz się umówić np. koło ronda Kasprzaka zeby za kimś pojechać? Bo wiem gdzie to jest ale pierwszy raz wole jechać z kimś niż sam w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Kilka razy latalem na ladowisku paralotniarzy w Chwalecicach ale jakos nie mozemy sie spotkac, teraz z lataniem to jest troche zimno , ale jak tylko zrobi sie cieplej to zapraszam. Mariusz a Ciebie to juz nie moge spotkac od 2 lat, a przeciez tak fajnie latales szybowczykiem. Czesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Koledzy chyba jeszcze " we śnie zimowym " ;) ,rzadko bywam w Gorzowie. Ale chętnie bym się spotkał na jakimś lataniu ;) co prawda bez modelu ( mam lenia i nie chce mi się ciągać tego całego bajzlu ze sobą na weekend pociągiem ) ale na pogaduchy wybiorę się z wielką chęcią :D

 

Wytapatane z mojego GT-S5830 :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Szanowni koledzy

Informuje uprzejmie ze modelarze z Gorzowa planują otwarcie sezonu modelarskiego w drugi dzień swiat wielkanocnych i jeśli kogos interesuje kontakt to proszę kontaktować się z Prezesem klubu Ikar kolega Krzysztofem tel 888583098.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Hej jako, że od niedawna moja wiocha jest w zasięgu HSDA to przesylam krótki flimik z tego a właściwie już zeszłorocznego pikniku w Nowym Trzebiczu, jednocześni życząc wszystkim forumowiczom w nowym 2015 r takiej samej ilości startów i lądowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.