Skocz do zawartości

Gorzów Wlkp. Drezdenko Międzychód Barlinek


radga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sto lat mnie tu nie bylo, ja raczej startuje zawodniczo-plywająco, choc cos do latania jakos samemu nigdy sie nie chce latac, tez lataczem nie jestem jakimś super.

A gdzie macie tereny latające? Fajne zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Cześć Jarek :)

 

Załączam mapkę gdzie dokładnie latamy.

Dojazd jest bardzo prosty.

Droga Barlinek - Choszczno/Pełczyce,  zjechać na Płonno, przejechać prosto przez całą wioskę i skręcić w lewo.

Jeśli ktoś ma się ochotę do nas wybrać, niech zostawi mi nr tel. na privie - zadzwonię jak będziemy się wybierać.

post-9147-0-16188800-1425284008_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Piana, piana... :) widzisz problem w tym, że to głównie ja robię fotki a reszta ma w d....ie. Daawwnnoo nie latałem elektrykami, no i ten mi jakoś pikał po ok. 15 min latania, ale go nie zrozumiałem... i miał twardsze lądowanie ;) ...ale wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Adrianie!

Narazie jeszcze nie latamy bo NOWY Prezydent zamknoł nam 1 stycznia klub FENIKS na klodke z lancuchem i do dzisiaj nawet nie mozemy sie dostac do naszych modeli.

Tak to jest z administracja ktora jest wazniejsza nadewszystko to przeciez Oni rzadza i co tam dla nich jakis KLUB . No i zostalismy na lodzie przez glupie decyzje.

Teraz czekamy i chyba zrobimy Panu Prezydentowi przed Gabinetem w ktorym sie okopal jakas manifestacje bo to modne.Narazie czekamy ??????????

Pozdrawiam wolnych modelarzy . Jerzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Chciałbym się dowiedzieć jak teraz to w Gorzowie wygląda ? Można gdzieś polatać ?  Jak z klubem od czasu ostatniego postu tutaj ?

 

NIc sie nie zmienilo :-/ dalej nie ma klubu a z tego co wiem to mozna polatać na Sląskiej  na łakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.