Skocz do zawartości

Gorzów Wlkp. Drezdenko Międzychód Barlinek


radga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Taaaaak  Gorzow Wlkp lata i to intensywnie teraz szykujemy sie na Wilcze Laski .

Pozdrowienia dla wszystkich ktorzy szykuja sie na Wilcze Laski i podziekowania niestrudzonemu Piotrkowi za ich organizację i zaangażowanie w tak fantastyczna impreze. Uważam że impreza w Wilczych Laskach co do wielkości jest podobna do imprezy  w Żar.

   Jerzy

-------------------------------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Jerzy a gdzie latacie? Ja w chwili obecnej jestem w Gorzowie Wielkopolskim i wszystko wskazuje na to ze juz tu zostane ;-) warto więc było by się poznać i umówić na wspólne latanie. Obecnie latam w Łupowie. Dobytek nie wielki bo prawie całość pozostała w rodzinnym mieście ale mam przy sobie Herona, małe skrzydełko i powoli szykuje się klon Fun Cuba. Gdyby wybierał się Pan na loty, proszę dać znać gdzie i o której . Postaram się przyjechac. Pozdrawiam serdecznie. Tadek.

 

P.S.

Właśnie stoję przy

89eb466e20e168ba60ea1678b82aa1e8.jpg

I cisza faktycznie. Zaglądając przez okna widać modele itp. Szkoda że miasto w taki sposób postępuje...

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na latanie tez jestem chetny, Pan Jerzy obecnie troche wczasuje :-) ja mam czasami czas w tygodniu a tak to róznie, latam ASW 15 ale rzadko i pewnie wyszedlem z wprawy ;-) i mam do oblatania YAK 54 i fajnie by bylo jak by ktoś mi pomogł.

pozdr

PS  moge tel na PW  wyslać swoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...

Świetny model. Mam go z silnikiem OS 90 suprass (nitro). Wspaniale się prowadzi.

 

406013648d69849d.jpg

 

29cb9b0485f4f599.jpg

 

Przy oblocie trochę zadzierał, ale skorzystałem z możliwości ustawienia kąta zaklinowania statecznika poziomego i teraz jest "gitara"

 

6826adf376f280c9.jpg

 

Tę skalę naniosłem sam w momencie montażu modelu. Do oblotu środek krawędzi natarcia był na środku, a teraz jest tak jak na zdjęciu.

 

Dopiero teraz doczytałem  ? że silnik to RCGF 61. Ja mam ten mniejszy model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.