Skocz do zawartości

Pytania odnośnie tasiemki


Eryk

Rekomendowane odpowiedzi

a z czego jest tasiemka

 

 

7. Taśma

Długość taśmy 10m, szer. 1cm wykonana z bibuły (krepina).

Zaznaczona na końcu np. pisakiem.

 

 

Warto czytać poprzednie posty... chociaż jeden wyżej...

 

ja za to mam pytanie, jak tasiemka ma być przymocowana do modelu? czy może być przyklejona bezpośrednio do SK?

Zanim zadałeś to pytanie nie warto było poszukać odpowiedzi na nie oglądając zdjęcia z zawodów których jest MASA?!

 

Ale odpowiem Ci... Możesz ją sobie umocować gdzie kolwiek chcesz(byle do modelu) w taki sposób by samoistnie się nie skróciła.

 

P S ertman_176, jeśli możesz to do Twojego postu dodaj link do regulaminu ACES WWII gdzie jest podane jak zliczać punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli możesz to do Twojego postu dodaj link do regulaminu ACES WWII gdzie jest podane jak zliczać punkty.

Zrobione

 

Co do taśmy to jeszcze jedna rzecz jest niedopowiedziana, rozumiem że jest ona klejona z kawałków bo niby jak odwinąć 10m i ściąć 1cm pas. Wystarczy jak rozumiem na klej biurowy to skleić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do taśmy to jeszcze jedna rzecz jest niedopowiedziana

Normalnie jak w mcdonaldzie - uwaga goraca kawa moze byc goraca :roll:

Najpierw ucinasz - pozniej rozwijasz - wystarczy ostry noz..

Klei sie pieknie na uhu - bez czekania - smarujesz i stykasz. O dziwo CA nie dziala na bibule ktora ja mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ucinasz - pozniej rozwijasz - wystarczy ostry noz..

 

Sposób dobry na przygotowanie 2 góra 3 wstążek, ale gdybym miał w ten sposób przygotować 100-150 wstążek na zawody to

 

Sklejasz ze sobą 5 szt bibuły + 30 cm w innym kolorze, zwijasz na kawałek tektury ok 10 -15 cm i za pomocą gilotyny tniesz całość na 1cm kawałki. Następnie zakładasz gumkę recepturkę, żeby zabezpieczyć przed rozwinięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.