Skocz do zawartości

zawody ESA w Krakowie


mirolek

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Piter będzie radio obsługiwał nogą

Kurde na to jeszcze nie wpadłem :mrgreen:

Tylko... o ile z wysokością nie będzie problemu to z lotkami może być mały bo w sumie mam jedną kość mniej w lewej nodze. hmmm chyba, że się przestawie na MODE 2

Dzięki Mariusz za pomysł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mariusz za pomysł

Mariusz ja cię chyba masłem wysmaruję że będziesz wyglądał jak ten orzeł

Przecież ten wariat już się przymierza do sterowania nogami a w lewej, oprócz kości ,nie ma głownego nerwu i nie czuje nacisku na drążek.Jak rozwali TC 10-tkę to ci nie daruję.

Szykuj kasę za durne pomysły :jupi: .

Poza tym pomysł na Kraków niezły, bo oprócz Skidana(ma córeczkę :mrgreen: ) wszyscy mają znośny dojazd i mogą być z tego spore zawody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mirolku :) Można już powoli poznawać jakieś szczegóły?

 

Już wiemy, że cieszy Cię zainteresowanie tematem a teraz prosimy o coś więcej :)

LOL?

 

Sory, ale po 1 jakie chcesz znać szczegóły 2 miesiące wcześniej? termin i miejsce chyba są podane(dla przypomnienia KRAKÓW 2.10.2010r.) ... po 2 zazwyczaj dokładne informacje o zawodach daje się 2-3 tygodnie przed imprezą.

 

BTW nawet na mistrzostwa ŚWIATA w spalinowym combacie osteteczne szczegóły podali ~miesiąc wcześniej.

 

P S Wojtass, a nie wybierasz się do Łasku na zawody ESA 22(21).08 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P S Wojtass, a nie wybierasz się do Łasku na zawody ESA 22(21).08 ?

Nie. Łask jest po za zasięgiem sprawnej komunikacji z mojego regionu (pociągiem do KRK jedzie się aż 4.5h więc do Zduńskiej Woli pewnie zajęło by to z 8h).

 

i tak dla większości "COMBACIARZY" walka skończy sie na pisaniu bzdurnych postów typu : Jak to ich maszyny latają jakie mają osogi i jak pięknie są pomalowane. :devil:

Jeśli pijesz do mnie to wiedz, że wcale nie latam bo nie mam z kim a chętnych do zbiorowego wyjazdu na jakieś zawody nie ma ani tyle.

Do Krakowa mam 100km autobusem i być może będzie to jedyna szansa żeby polatać z więcej niż jedną osobą.

A i tak pewnie będę musiał wyżebrać od kogoś podwózkę z dworca na miejsce i z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz co się czepiasz .Po prawdzie Janek pomyka Polonezem z rurą wydechową z puszki piwa na zawody do Poznania (był też podobno takim w Fano) ale może chłop nie ma jeszcze prawka.

Spróbuj dojechać gdzieś autobusem.

Bo sprawny samochód którym można dojechać na lotnisko dziś kosztuje mniej niż ładowarka ,np białe COŚ Rury.Chociaż Rura i tak ciągle wyprzedza mojego Espace 2,2dCi(trafi w końcu do TVN Turbo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiemy, że cieszy Cię zainteresowanie tematem a teraz prosimy o coś więcej

Miałem w tym roku długi urlop ale już wróciłem i intensywnie działam w kwestii zawodów.

Wszystkie szczegóły podam na koniec miesiąca - to co było uzgadniane wcześniej ustnie, teraz formalizuję aby nie "wpaść na minę" tuż przed.....

 

Najgorszy jest pierwszy raz .... w roli organizatora chyba gorzej niż w roli zawodnika :rotfl:

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.