Skocz do zawartości

IV bitwa o Łask


skidan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Otrzymałem dzisiaj wiadomość od kolegi Andrzeja Pikosza:

 

INFORMACJA

Zgodnie z kalendarzem ACES

URZĄD MIASTA W ŁASKU

KLUB MODELARSTWA LOTNICZEGO I KOSMICZNEGO ŁASKIEGO DOMU KULTURY

zapraszają na:

 

IV OTWARTE ZAWODY MODELI ZDALNIE STEROWANYCH

DO WALKI POWIETRZNEJ ESA/EPP

Z OKAZJI WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ

zawody odbędą się na boisku CSiR, ul. Narutowicza 28

w dniu 22 sierpnia 2010roku

 

 

PROGRAM IMPREZY:

 

9.00 - 10.00 Przyjazd zawodników i rejestracja.

10.00 - 10.10 Otwarcie zawodów.

10.15 - 14.00 Loty modeli.

14.30 - 14.45 Zakończenie zawodów.

 

Ze względu na warunki atmosferyczne i ilość zawodników organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany w programie. Termin zapasowy zawodów 21 sierpnia, konkretny termin zawodów zostanie ogłoszony w dniu 20 sierpnia. Istnieje możliwość rozegrania lotów I WW. Opłata startowa 10 zł. Zgłoszenia do dnia 18 sierpnia z podaniem typów pierwowzorów modeli oraz częstotliwości i kanałów urządzeń RC.

Informacje i zgłoszenia: zmbnop@op.pl. lub kmlik@interia.pl.

 

ORGANIZATORZY

 

 

Szykujcie sprzęt i do boju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy na zawody przyjedzie ktoś nowy czy jak zwykle stała ekipa, bo na forum widać MAAAASE modeli ESA i wielu ludzi mianujących się "kombaciarzami" :)

 

Ale jak znam życie to pewnie większości będzie nie odpowiadał termin, temperatura(przecież jest tak gorąco a niektórym zimno),

ciśnienie atmosferyczne, młodszym zawodnikom pewnie też termin bo przecież mamy wakacje, do tego daleko by jechać do Łasku(nie mówie tu o Skidanie który przyjedzie na 190% z UWAGA UWAGA BOLESŁAWCA, mimo, że ma miesięczną córeczkę[pozdrawiamy Jagódkę :mrgreen: ]i trochę daleką )TRASĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy na zawody przyjedzie ktoś nowy czy jak zwykle stała ekipa

Przyjedzie, przyjedzie :)

Mirolek mnie namówił i będziemy bronić honor Krakowa :P

Właśnie wysłałem zgłoszenie, mam nadzieję, że nie za późno

HURA!

Nigdy nie jest za późno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... raczej skromny

 

Mając na uwadze Twoje umiejętności, doskonałe modele i "szczęście pierwszego razu" podejrzewam, że nieźle namieszasz w tabeli wyników :wink:

 

ms

 

EDIT:

Całe szczęście że nie zrobiłeś jeszcze modelu WWI ... może choć w tej kategorii mam jakąś szansę :?

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jak się wszyscy użalają nad swoimi umiejętnościami :P

A co ja mam powiedzieć? Latam w ESA od ok 2 miesięcy zazwyczaj we dwóch. Najwięcej modeli w walce w jakiej brałem udział to 4 sztuki (jeden się szybko wykruszył) a co tu mówić o 7 jak jest na zawodach. Ja to dopiero będę łowną zwierzyną :devil:, ale tanio skóry nie sprzedam. W końcu każdy kiedyś zaczynał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee to jak nawet Miszczu narzeka na swoje umiejętności to wychodzi na to, że zgarnę pierwszą nagrodę :P

Ale poważnie, moja Foczka dostała nowe malowanie i już aż rwie się do walki. Nie możemy się już doczekać :) :jupi:

No malowanie może nie nowe, ale poprawione i "stunningowane". A właśnie, chciałem poradzić się organizatorów. Kupiłem mojego Kombata w takim malowaniu. Nie chciałem go już zmieniać bo było by za dużo roboty a efekt zamalowania czerwonego dołu wątpliwy. Mam nadzieję, że tak mało popularne malowanie nie będzie problemem. W końcu jest udokumentowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.