Skocz do zawartości

Łódzkie


Maciej Ritmann

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam.Latam modelem spalinowym i mam z tym ogromny problem.Przez pewien czas jeździłem trochę na dziko do Kazimierza we wczesnych godzinach rannych ale ostatnio mnie stamtąd delikatnie mówiąc wyproszono. Miałem w planach budowę modelu z silnikiem benzynowym ale warunki do latania jakie są w Łodzi skutecznie mnie do tego zniechęcają.

Napisz proszę Jakimi modelami obecnie latasz i czy dało by się polatać na tym Brusie spalinówką. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://docelu.pl/print.html?lon=19.389195&lat=51.750335&z=15&tcinv=1&url=http%3A%2F%2Fdocelu.pl%2Findex.html%3Flon%3D19.389195%26lat%3D51.750335%26z%3D15%26tcinv%3D1%26

 

między Kusocińskiego, a konstantynowską, za stacją jest wjazd (powiedzmy) i na skrz. konstantynowskiej i kornika są miejsca:)

pozdrawiam

ps. gdzieś na forum była mapa z naniesionymi miejscami w całej pl, też i łodzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Latam modelem spalinowym i mam z tym ogromny problem.Przez pewien czas jeździłem trochę na dziko do Kazimierza we wczesnych godzinach rannych ale ostatnio mnie stamtąd delikatnie mówiąc wyproszono....

Trzeba było pojechać najpierw po południu....powzdychać i wpaść w zachwyt na widok modeli, kunsztu wykonania i talentu pilotów. Potem dopiero spróbować, może by pozwolili "zalatać", ale raczej nic by z tego nie było. Sami finansują lotnisko, tworzą zwartą grupę wyjątkowo snobistycznego i nieprzyjemnego towarzystwa.

 

Z lataniem spalinówkami o normalnych z modelarskiego punktu widzenia wymiarach, lub czymś większym jest w Łodzi jak najgorzej.

Można by było spróbować poszukać czegoś w okolicy ul.Jędzrzejowskiej do czasu rozpoczęcie budowy autostrady. Z drugiej strony jest jeszcze od biedy teren pomiędzy ul: Śląską/Kotoniarską-Tomaszowską .

I jak na razie nie zanosi się na poprawę niestety.

 

Pozdrawiam

Jerzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lata Ktoś na lotnisku "Nowe lotnisko w Brużyczce" koło Łodzi? Jestem początkujący, latałem parę godzin na działce tylko. Niedawno przeprowadziłem się na ul. Traktorową i ta mapka bardzo miło mnie zaskoczyła, wygląda na to że Brużyczka jest sensownym miejscem dla początkującego - daleko od ruchliwej drogi itd. Często można tam Kogoś spotkać? Również ciekawie z mojej perspektywy wygląda "Stare lotnisko modelarskie" w Aleksandrowie Łódzkim, często można tam Kogoś spotkać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam

Mam pytanie czy jest ktoś z okolic zgierza lub z samego zgierza? Potrzebuje porady bo jak za dużo dam gazu to moja delta robi pętle ;D już nauczyłem się z nich ładnie wychodzić aby nie łapać kretów. Chciałbym aby ktoś bardziej doświadczony obejrzał co i jak z nią jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.