Skocz do zawartości

Wilga 2000 (1,3m tartak)


Tomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz dostanę nagrodę złotej łopaty za wykopalisko :P

 

Muszę ogrzać kotleta, bo doszedłem do wniosku, że wypadało by model kiedyś skończyć.

Kupiłem dzisiaj folie i żelazko i do pracy.

A tu psikus. Coś mi nie pasuje tylko nie wiem co. Przeszukałem wszystko w poszukiwaniu instrukcji i za niż znaleźć nie mogę. Strona na której była instrukcja jest już nieaktywna :(

Może któryś z kolegów, którzy budowali model willi, ma gdzieś w swoim archiwum coś takiego? Byłbym bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

................. Przeszukałem wszystko w poszukiwaniu instrukcji i za niż znaleźć nie mogę. Strona na której była instrukcja jest już nieaktywna :(

.............................

Coś słabo szukałeś ;)  :) , instrukcja jest do pobrania na stronie sklepu RC - SKORPION

a dokładnie tu http://www.rcskorpion.pl/file,179984,wilga.pdf.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo, o to właśnie chodziło. Widocznie słabo szukałem. Już znalazłem swój błąd i dzisiaj go naprawie.

 

Instrukcja od folii również się przyda ;)

Dziękuję bardzo, o to właśnie chodziło. Widocznie słabo szukałem. Już znalazłem swój błąd i dzisiaj go naprawie.

 

Instrukcja od folii również się przyda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.