Skocz do zawartości

Latanie na Zboczach F3F w okolicach BYDGOSZCZY


malinn

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 434
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziś pojechałem na chwilę do Topolna na wał :D Sprawdzić kierunek wiatru, dojazd itp. Na wale Respectem jeszcze nie latałem, ale widziałem jak na mniejszych wydmach latają Mistrzowie, to czemu nie spróbować :)  Zalecany warunek w opisie wału to min 8m/s, a dziś wiało 3-5m/s. 

Jutro jeszcze raz jadę, bo ma dymać mocniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Unisław zaliczony (u mnie wiało tyle co na filmie)  ;) 
W drodze do Unisławia trafiłem na leżące drzewo na jezdni . Przejazd zablokowany, na szczęście znałem objazd.
Zresztą  na całym pomorzu ludzie liczą straty przez zwalone drzewa (poniszczone samochody, w Sopocie jedna ofiara śmiertelna).  To znaczy, że to nie żarty, jednak coś wieje.
Ludzie bez prądu, na Bałtyku sztorm. Kurczę, nie wiem czy jesteśmy normalni, ale na pewno jesteśmy jednymi z nielicznych, którzy cieszą się z takiej pogody   ;)
 
U nas piękny dzień, jak na listopad +15’C, na zboczu normalnie ciepełko   :D 
I jak zwykle w takiej sytuacji, w moim wiatromierzu siadła bateria :wacko: Na filmie mały tutorial, jak zmierzyć siłę wiatru, wiatromierzem bez baterii  :lol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.