Skocz do zawartości

I Bitwa o Góre Kalwarie (ESA) 11.11.2010


pacek

Rekomendowane odpowiedzi

zgoda na korzystanie z pola załatwiona :jupi: , a więc czas ogłosić, że zaczynamy przygotowania

do Wielkiej Bitwy o Góre Kalwarie. ESA

 

Przedwidywany termin to 11 lub 13.11 (będzie okazja by w walce uczcić 92 rocznice Odzyskania Niepodległości.

 

Szczegóły bitwy będą pojawiać się w miarę postępów w przygotowaniach

 

Przewidujemy walki I i II WW.

 

Pole jest duże i jak czasu starczy to odbędzie się pokazowa walka Aces Combat IIWW i być może IWW, albo odwrotnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

rozmawiałem wczoraj z Wojtkiem (Kranikiem :D ), że może lepszym terminem byłby 11/11, bo co niektórzy może planują długi weekend i może lepiej żeby zawody były na początku niż w środku weekendu.

 

Co na ten temat sądzicie ? Pytanie oczywiście do potencjalnych uczestników :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, a więc termin ustalony jest ostatecznie na 11.11.2010.

szczegóły akcji już wkrótce

 

zgłoszenia proszę przesyłać na adres; apacuszka [at] op.pl lub tel 501 141 100.

 

termin zamknięcia listy startowej to 09.11.2010 godz. 24.00

 

przy zgłoszeniu proszę podać:

 

imię, nazwisko, kategorię (IWW, IIWW) kanał (podstawowy i rezerwowy)

 

lista werbunkowa :D :

LISTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest sprawdzić się w zawodach. Jeśli tak jak napisał Arek, panujesz nad modelem na tyle aby utrzymywać się w pewnych ramach to startuj.

Ja nie wiem czy uda mi się wybrać na te zawody ale jak tylko będę miał okazję to nie zawiodę i się pojawię (kwestie transportu).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaur nic się nie martw, wystarczy latać w kółeczko, a przy odrobinie szczęścia inni sami powieszą na tobie swoje tasiemki (przeważnie ci co są pierwszy raz mają tego szczęścia dużo)

Ja postaram się zameldować na zawodach może jeszcze kogoś namówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

największa niespodzianka to jak ktoś się zgłosi i dojedzie :mrgreen:

 

listy zamykamy 9.11 i do tego czasu można przewidzieć z dużym prawdopodobieństwem udział w zawodach.

 

ale z dwojga złego to najwyżej dyplom z wydrukowanym nazwiskiem pójdzie na podpałke, zawsze można w przeddzień poinformować że się nie będzie i wtedy na polu nie trzeba kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisał Arek jest w 100% prawdą. Najważniejsze to poinformować o ewentualnej nieobecności jak się wcześniej zgłosiło. Wtedy nie ma ewentualnego oczekiwania na zawodnika (jak jest czas). Podobnie jak ktoś się spóźni to też dać znać, wtedy zawsze jest możliwość przeniesienia go do innej walki. OCZYWIŚCIE NAJLEPIEJ JEST PRZYJECHAĆ NA CZAS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.