Skocz do zawartości

I Bitwa o Góre Kalwarie (ESA) 11.11.2010


pacek

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

troche nowości, Basia zrobiła kawał dobrej roboty:

 

regulamin harmonogram zawodów punktacja

 

przy okazji przypominam, że będziemy latać z 2 metrową linią bezpieczeństwa (pas między zawodnikami a strefą lotów)

 

coś się przycieło ze zgłoszeniami pilotów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz i masz :D

 

miejsce bitwy:

 

http://www.zumi.pl/,,,21.2369468,51.9766556,3,2,namapie.html?userMapPointText=miejsce+bitwy&userMapPointX=21.237008&userMapPointY=51.976648

 

na kilka dni przed zawodami zbiorę wszystkie informacje do kupy, co by nie trzeba było po postach skakać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce do latania super.

A z tym patrolem saperskim to jak pamiętam za mojego dzieciństwa pasły się tam krowy i mogły jakieś miny pozostawić. :mrgreen:

Nie wiem jak jest teraz. :rotfl:

 

A to co na ręku to nie pozostałość z bitwy pod Ostrówkiem 1809?

Tam przecież jest też pomnik. Chyba. Ale może nie pamiętam po 15latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po krowach zostały wspomnienia i wspomniane miny :mrgreen: stąd konieczność rozminowania pola :mrgreen:

 

czyżbyś był z tych okolic ?

 

pomnik jest tyle, że upamiętnia wojne Polsko-Sowiecką z 20 roku a konkretnie wręczenie orderów VM altylerzystą konnym przez Marszałka Pilśudskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zawodów pozostał już praktycznie tydzień, wiem że zapisy są do 9.11 ale niepokojący jest mały odzew wśród zgłaszających się, pilotów z W-wy i okolic :( ocztwiście poza stałymi bywalcami tego typu imprez. Panowie co jest :?: :shock: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jeszcze tydzień temu płakałem co nas tak mało, a teraz :mrgreen: rekord świata, Polski napewno sami popatrzcie.

lista

38 zawodników IIWW i 16 IWW

a prawdopodobnie to nie wszyscy :shock:

Normalnie "Cud nad Wisłą"

 

Ale żeby niebyło samo ach, jako organizatorzy musieliśmy podjąć pewne decyzje organizacyjne.

 

1. aby wyrobić się w czasie i nie zmniejszać liczby lotów (planowane są 3 rundy eliminacyjne + finały), wprowadzamy zagęszczenie pola walki tzn będziemy latać po więcej niż 7 naraz. Bez obaw teren nie jest ograniczony ani drzewami ani niczym innym jak komuś będzie duszno to będzie miał miejsce aby odetchnąć świeżym powietrzem :mrgreen:

 

 

p.s.

dla latających IWW będzie dodatkowa atrakcja - cele naziemne tzn słupki styropianowe 4/4 wysokości 1m szczególy punktacji podamy na odprawie przed zawodami.

 

więcej szczegółów jak tylko zamkniemy listę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie "Cud nad Wisłą"

Cuda sie zdarzają częsciej niż można by sobie wyobrazić - świetnie ludzi moc. Czyli modeliki z EPP ciągające tasiemki są coraz popularniejsze!

 

P.S. Juz wiem czemu pytałeś mnie o naped mojego Nieuporta XI... :mrgreen:

 

Miłej zabawy chłopaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.