Skocz do zawartości

Zawody ESA-Aircombat WW-I i WWII - Bolesławiec 07.11.2010r.


AlJan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i zapraszam wszystkich sympatyków ESA- Aircombat WW-I i WWII na zawody do Bolesławca z okazji Dnia Niepodległości, które odbędą się tradycyjnie na stadionie miejskim przy ul. Spółdzielczej od godziny 10.00 do 15.00.Organizatorzy zapewniają dobrą zabawe,sportową rywalizacje oraz nagrody i drobny poczęstunek w czasie trwania zawodów. Serdecznie zapraszam . Jan Aljanowicz. Organizatorzy: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Młodzieżowy Dom KUltury w Bolesławcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Skidan coś wspominał o dwudniowej imprezie... :?:

Oficjalnie zawody rozpoczynają się w niedzielę 07.11.2010 o godz. 10:00.

 

Zgłoszenia przyjmuję do 05.11.2010 na PW lub e-maila: skidanz2 [@] wp.pl ew. telefonicznie 693 27 43 47.

 

P.S. reszta szczegółów na PW :lol: tylko dla zarejestrowanych wcześniej :wink:

Ze mną jak z dzieckiem. Za rączkę i do baru :devil:

 

P.S.2

Skidan brakowało nam Was na Beczułce.

Wiem, że obiecałm przyjechać, ale miałem koszmarne problemy ze sprzętem. Jeszcze w piątek byłem u Mariana po pomoc bo miałem ochotę połamać skrzydło i rozpalić grilla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelikan1500 - Zgłoszenie przyjęte. :jupi: (przygotuje miejsce na twoje modele.)

 

kto juz sie zglosil?

ciebie nie mam jeszcze na liście. Masz całe 200m do stadionu, ale nie wiem czy nie będziesz musial się uczyć :devil:

 

Co do reszty, to robi się ciekawie i nie chcę zapeszyć. Wyniku z Krakowa z pewnością nie osiągniemy (a szkoda), ale ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.