Skocz do zawartości

Witam


Deem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na imię mam Daniel. Modelarstwem zajmuję się od dawna, modelarstwem lotniczym RC od dwu lat. Mieszkam około 20km od Krakowa gdzie mam również kawałek pola przygotowanego pod lotnisko.

Do tej pory byłem "cichym" czytelnikiem lecz z czasem nabierając doświadczenia stwierdziłem że mógłbym też trochę wiedzy wnieść i stąd powód rejestracji.

W swoim "hangarze" mam cztery zbudowane kity, kilka własnych niezbyt udanych lecz latających konstrukcji i trzy ARF`y. Jestem średnio-początkującym pilotem, w tym roku wylatałem kilka litrów paliwa nie zaliczając kreta ale akrobacja nadal wychodzi koślawo (nauczyciel mile widziany).

 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witaj kolejny prawie sąsiedzie. Mówisz że jesteś średnio-początkującym pilotem.... Widząc Twój modelarski dorobek nasuwa się inna refleksja...

Mam nadzieję że na forum będziesz się swoją modelarską wiedzą dzielił.... Nie to co ja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.