Skocz do zawartości

Cessna 182 1,85m EPO


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A można wiedziec jak kolega nabył tą cesnę za jedyne 318 pln , bo jak ja patrzę to widzę że kit kosztuje 96 euro , chyba jak kolega kupował to była akurat promocja . No i ile za przesyłkę trzeba by było zapłacić . Bo tak patrzę na ten model i myslę ze znalazło by się jeszcze jedno miejsce dla niego w moim gołębniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to dużo więcej.Ale uważam iż to jest dobra oferta.W Norwegii kosztowała ok 200 Euro + Vat,ale nie ma i nie będzie tak jak RTF.

http://www.ready2fly.ch/shop/USER_ARTIKEL_HANDLING_AUFRUF.php?javascript_enabled=true&lang=de&darstellen=1&Kategorie_ID=38&Ziel_ID=741&anzeigen_ab=0&PEPPERSESS=bc7b5bf32cc80665abb4d665081f1d45

Można zamówić sobie w niebieskim malowaniu.

Na dole filmik z lotów tym maluchem. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diody kupione ,więc zabrałem się za oświetlenie.

Na początek przednie reflektory lądowania.

Dołączona grafika

I dwa beacon'y,jeden na ogonie a drugi pod kadłubem

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A tak prezentuje się w działaniu

 

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=gu1NeS3lNJA

Problemem okazało się przeciągnięcie kabli,ponieważ w kadłubie są przegrody w ogonie.

Ale i na to znalazłem rozwiązanie.Użyłem przewodów w emalii ze starego silniczka,naciąłem delikatnie EPP i wcisnąłem w szczelinę.

Dołączona grafika

A tak prezentuje się kadłub praktycznie skończony.Pozostały tylko znaki rejestracyjne.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Teraz zabieram się za oświetlenie w skrzydłach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.