Skocz do zawartości

Najmniejsze na swiecie latajace obiekty RC ?


de_szaa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...
Blok techniczny? Oj chyba za słaby będzie, chociaż jak posmarujesz wikolem, to może może, popróbuj :lol: Kup cieniutkie listewki z balsy :mrgreen: I będziesz miał spokój, pokryjesz jakąś lekka folią, lub folią spożywczą :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

A jakie przydadzą się materiały do budowy takiego maleństwa? ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czyzby sie kolega rówieśnik mój sie zabierał za budowe takiego czegos? Mój kolega budował z depronu z mikrowyposazeniem z mini autek a dane tego modelu to tak :

rozpietość 27cm ,kadłub 20cm a szerokość skrzydeł to 7cm oczywiście ze wzniosem i jak dobrze zrobiony to mozna latac po domu ja sam osobiscie mam juz wyposazenie ale czekam na ładowarke a jak tylko bedzie ladowarka to sie zabieram a ladowarka moze będzie po świętach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można brać cienką balsę oraz depron.

 

to nie wszystko, nawet cienka balsa potrafi ważyć dużo (twarda) wiec to nie wystarczy kupic 0,8 mm i oszukiwać sie ze będzie lekki model.

tak samo depron, ten trzeba by zeszlifować do 1-1,5 mm żeby uzyskać pożądaną mase modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czyzby sie kolega rówieśnik mój sie zabierał za budowe takiego czegos?

Ja? Tak Ja się zabieram, i mam takie pytanie jak połączyć lotki poprzez 1 serwo? jak kupie 3;] regiel, akumulator, odbiornik, i aparaturę bo ja dopiero zaczynam ! ;] aha i ładowarkę ;] tylko porządną żeby znowu nie było pożaru he he ;]

Pozdrawiam

 

P.S Nie długo wybieram się na zakupy po materiały a w sobotę jadę do Czech ;] więc trochę nie ma jak i jeszcze muszę się uczyć bo mam złe oceny;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka rozpiętość nie myślałem jeszcze nad tym bo nie mam jak ale w ten weekend wezmę się do tego ;]

Jak zbudowali Micro heli do latania 3D to nie da się zrobić samolotu? Wyposażenie znalazłem naprawdę małe ;] ale serwa i tak trochę duże a silnik wziąłem trochę lepszy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Ntknalem sie na takie cos w sieci:

 

http://microflierradio.com/

http://www.aeronutz.flyer.co.uk/

 

Co o tym sadzicie? Mi sie bardzo podoba taka zabawa w domu :) Tylko cena troche jeszcze spora. Czy w polsce mozna juz kupic tak maly sprzet? Np LiPole 90 mAh to na swiecie od dawna byly, a u nas?

jestem pozytywnie zaszokowany, muszę to mieć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.