Skocz do zawartości

Zawody "Mikołajkowe" 05.12.2010 Wrocław


pelikan1500

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie zapraszamy na coroczną edycję zawodów MIKOŁAJKOWYCH we Wrocławiu przy ul. Przybyły - teren przy restauracji "ORLE GNIAZDO" kierunek jak na lotnisko pasażerskie .

KATEGORIE do OGARNIĘCIA to ESA - WW-I i WW-II .

Dla chętnych na wcześniejszy przyjazd jest możliwość ZAKWATEROWANIA w Hotelu u Pana BISKA na terenie gdzie odbywać się będą zawody ( jak ostatnio ). Cena jaką udało się ustalić z właścicielem Wojtkowi to 150zł za pokój 2-osobowy , również na terenie w/w hotelu znajduje się restauracja . Chętni na nocleg proszeni są o kontakt z Wojtkiem tel. 601-203-423.

Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję na DOBRĄ POGODĘ :crazy: . :rotfl: w grudniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam!

 

Tym razem pelikan mnie uprzedził :)

 

Zawody odbędą się 05.12.2010r. na terenie Restauracji Orle Gniazdo jak już wcześniej Krzysiek napisał. Oczywiście zastrzegamy sobie prawo przełożenia zawodów na tydzień do przodu ze względu na pogodę (opady). Taką ewentualną decyzję przekażemy wcześniej.

 

Przewidziane konkurencje to WWI i WWII.

 

Zapisy proszę kierować do mnie na adres karolwd /@/ gmail.com lub telefonicznie 668-349-897. Zapisy kończę 02.12.2010r.

Formułka standardowa:

Imię i Nazwisko, Konkurencja (WWI i/lub WWII), model, kanał

 

Janek, planowane jest rozegranie co najmniej 3 rund + finały liczba ta może się zmienić głównie z dwóch powodów: ilość zawodników i pogoda.

 

Jak będą nowe informacje nie omieszkamy poinformować.

 

Pozdrawiam!

Karol

 

EDIT

AKTUALNA LISTA ZAWODNIKÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Panie Ferdynandzie...

 

nie bedzie mnie bo siła wyższa coś se ubzdurała..

Robert jakoś to już nikogo nie dziwi jak się zawala szkółkę :P to tak jest

ale spoko ja pomacha ci na fotkach :D

 

Zgłaszam gotowość bojową 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kwiecien juz mam przyszykowany na OZM czyli ogolnopolski zlot mustanga :D

Kolego, chyba pomyliłeś forum. Chyba, że masz na myśli tego Mustanga

Dołączona grafika

 

Nie zwalaj winy na siłę wyższą. Cieńki jesteś i wymiękasz. :ble: Ale zawsze możesz przyjechać na zawody i pokazać wszystkim, że się myliłem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że innych rzeczy uczysz się dokładniej

 

a np widelec który zaprojektujesz w dorosłym życiu nie złamie się w kontakcie z frytką...

 

no chyba że pójdziesz w politykę...

 

hehehe

 

na razie w wieku 17 lat można pisać "tak mi wygodniej" zamiast "sory - już poprawiam ;)"

 

ufam że kiedys jednak dorośniesz i wyjdziesz na ludzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skidan, a nie jestem młodym wilkiem ?:Pmarek rokowski, już poprawiam :) wszyscy się czepiają tych ocen.. a szczególnie rodzice..

 

ja osobiście uważam ze 3 i 4 to dobre oceny w najlepszym liceum w mieście..

 

czasem jakaś 5 tez wpadnie czy 2 tez..

 

no ale cóż .. trza kuć :D

 

KONIEC offtopa ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.