Skocz do zawartości

F9F PANTHER 1:4,2


RobertK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uuuu, tu to przesadziłeś :D Takie wymiary to chyba w zakładach lotniczych :wink:

 

A tak na poważnie to musiałbym robić nowy stół oraz ramę, niewykluczone że zrobię takie urządzenie że udało by się to wytłoczyć ale jeszcze nie teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

witajcie wycinałem Robertowi wręgi do Panthera na monitorze nie wyglądały tak "monstrualnie :rotfl: .Ale jak zobaczyłem na własne oczy poklejoną konstrukcję oczy miałem bardzo szeroko otwarte.Za jakiś czas odwiedziłem Roberta ponownie i aż usiadłem z wrażenia :oops: .Żadne zdjęcie tego nie odda ,to TRZEBA zobaczyć na własne oczy.Ten model dopiero robi wrażenie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Robert wstaw zdjęcie gdy stoisz ze swoją 15 a ona jest w pionie dopiero będzie porównanie.

Ze zdjęcia jak Panther stoi obok 15 w rogu twojej pracowni nie widać jak jest Fajny i "malutki" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długość , ale to problem tymczasowy, w styczniu biorę się za rysowanie CAD Extry 330L 1,4m a tam kabina będzie dość duża bo połączona w pewnym sensie z maską i dlatego zrobię nowy stół z nową ramą do vacu.

 

Piotrze, masz dostęp do lasera o polu roboczym 1000x500mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego służy tłumik puszkowy w odrzutowcach?

Z tym tłumikiem puszkowym to żart oczywiście :wink:

Na zdjęciu to rura z podwójną ścianką ,kierująca gorące gazy wylotowe osiągające 250m/s i temp 700 st

Heh - wiedziałem, że coś tu nie gra ale dałem się nabrać. :rotfl: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.