Skocz do zawartości

Treningowy Jet


RobertK

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jeśli chodzi o zbiornik do jeta zwłaszcza tego pierwszego ;) , odradzam używanie butelek tupu PET.

I choć sam je dość często stosuje (chyba z lenistwa :rolleyes: ) jestem świadomy ryzyka, zwłaszcza kiedy zbiornik jest pełny czyli 2 lub więcej litrów nafty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rafał ,kiedy sezon rozpoczynamy w Niebrzegowie?

Dla wszystkich zainteresowanych ,od jakiegoś czasu jest dostępna nowa wersja modelu Super Falkon 120 wzmacniana wunglem :) http://www.modellbau-pollack.de/index.php?page=super-falcon-120-v2-arf-cfk

Zainteresowanych zakupem takiego modelu (w rozsądnej cenie) zapraszam na pw

post-697-0-91315500-1393058962_thumb.jpg

post-697-0-06264900-1393059150_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam takiego tylko w bieli.

venksy.jpg

 

Jakie podwozia w nim montujecie? Może jest coś w rozsądnej cenie a nie udało mi się takowego namierzyć? Rozpocząłem składanie i muszę dobrać jakieś podwozie. Będę wdzięczny za rady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

W temacie fajnych (i tańszych) treningówek - kolega wykonał model MiG-a 15 z zestawu Top Gun. 

Jest to model styropianowy pokryty tkaniną 25 g na PU.

Rozp. 1600 dł. 1550 mm

 

Turbina MW 44 Gold

Ciężar do lotu >5kg

 

Kłopoty z przednim podwoziem zaowocowały pomysłem lądowania na brzuchu. Wydaje mi się, że nie wpływa to dobrze na silnik

 

Komora silnika i tylna część wnętrza kadłuba zabezpieczona ceramiczną izolacją (grubość 5mm, bardzo lekka)

 

Model jest przewidywalny i lata stosunkowo wolno

 

 

Więcej pewnie na http://www.rcgostyn.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=192:mig-15-edf&catid=42:opisy-modeli&Itemid=41   - tam jeszcze z EDF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie fajnych (i tańszych) treningówek - kolega wykonał model MiG-a 15 z zestawu Top Gun. 

 

 

Komora silnika i tylna część wnętrza kadłuba zabezpieczona ceramiczną izolacją (grubość 5mm, bardzo lekka)

Czy przypadkiem nie jest to AEROGEL? Jeśli tak, to czy mógłbyś dowiedzieć się od Kolegi gdzie to kupił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.