Skocz do zawartości

Siema


Kssws

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość Anonymous

A co do modelu...ja bym tego co podałeś w linku nie kupował :| Ja ci radzę zbudować sobie toto(któregoś z serij) albo kupić jakiś motoszybowiec :wink:

 

Pozdrawiam Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wiem że tanio jest w HK, ja osobiście modeli nie kupuję jak na razie bo mnie nie stać :| Ale myślę że HK ma dobre i tanie modele nadające się do nauki latania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje ci Wicherek 10 nadaje sie do nauki latania z silnikiem cox 049 taki silnik kosztuje spalinowy 70zł na allegro nowy ja mam dwa takie modele Wicherek 25 i 10 tak ze polecam ci 10 jak cos posiadam plany :lol: jakieś :wink: pytania pisz śmiało zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na forum wszyscy mają jakieś problemy .Jak Ci coś nie pasuje to zgłoś to do admina a nie na forum.Jak admin będzie uważał że należy usunąć posty to je sam usunie :ble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.